11 lat doświadczenia💖 tylko najlepsze i skuteczne technologie! 

Masaże Wrocław

W naszym Wrocławskim salonie wykonujemy masaż leczniczy i masaż relaksacyjny, zabiegi i rytuały gorącymi kamieniami, czy masłem Shea. Aby przyspieszyć dobroczynne działanie masażu, po terapii możemy dodatkowo się wspomóc metodą kinesiotaping-u (plastry przyklejone na różnych częściach ciała często widziane u zawodowych sportowców).

Masaż Leczniczy/ klasyczny
Masaż relaksacyjny
MASAŻ TKANEK GŁĘBOKICH
Zabieg na ciało gorącym masłem shea
Zabieg gorącymi kamieniami
Zabieg antycellulitowy bańką chińską
Masaże

Masaż Leczniczy/ klasyczny

Jest to metoda terapeutyczna, której celem jest poprawa stanu psychofizycznego i uporanie się z różnego rodzaju bólami. Masaż ten przynosi wiele pozytywnych skutków dla organizmu, min.: obniża napięcie mięśniowe, działa przeciwbólowo, rozluźniająco, przyspiesza regenerację mięśni, poprawia ich jędrność i elastyczność, poprawia krążenie, zmniejsza przykurcze, niedowłady, poprawia ruchomość w stawach, odżywia tkanki, zapobiega zanikom mięśniowym, a także przyspiesza przemianę materii. Masaż leczniczy wykonywany jest bezpośrednio na ciele z użyciem środka ułatwiającego masaż tj. oliwka, krem do masażu, talku lub maści leczniczej. Jest to metoda polegająca na oddziaływaniu terapeutycznym na tkanki miękkie, w którym wykorzystuje się specjalistyczne techniki takie jak głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, wibracja. Masaż klasyczny wykonywać można również profilaktycznie poprzez działanie rozgrzewające lub rozluźniające. Przynosi wówczas ulgę spiętym i obolałym mięśniom. Masaż klasyczny może być wykonany w formie zabiegu całościowego lub częściowego, najczęściej wybierane partie to masaż pleców i karku.
Wpływ masażu na skórę:

● usuwa obumarłe komórki naskórka
● rozszerzenie naczyń krwionośnych
● lepsze odżywienie skóry
● przyśpieszenie wydalania produktów przemiany materii

Wpływ masażu na mięśnie:
● pobudzenie włókien mięśniowych
● zapobiega zanikom mięśniowym
● zaopatrzenie mięśni w tlen i substancje odżywcze

Wpływ masażu na stawy i aparat więzadłowy:

● zwiększona ruchomość i ukrwienie stawu
● zmniejsza ryzyko kontuzji
● lepsza wytrzymałość oraz elastyczność więzadeł
Wpływ masażu na układ krwionośny i limfatyczny
● rozszerzenie naczyń krwionośnych
● ułatwiony odpływ krwi żylnej
-przeciwdziała obrzękom

Cena: 155 zł

Czas: 60 min

Miejsce: Aleja Armii Krajowej 8/2 Wrocław

Możliwość zakupu Vouchera na prezent 

Masaże

Masaż relaksacyjny

Jest to naturalna metoda na rozładowanie stresu. Jest to najdelikatniejszy rodzaj masażu, gdzie wolne tempo oraz delikatny dotyk ma działanie uspokajające, wprowadzając w stan relaksu. Masaż relaksacyjny ma działanie pobudzające mięśnie i układ krążenia, likwiduje napięcie psychiczne oraz fizyczne, zapewnia rozluźnienie, regeneracje oraz odprężenie. Masaż relaksacyjny szczególnie przydatny jest po długotrwałym wysiłku fizycznym jak i psychicznym. Po masażu czujemy się odprężeni. Do olejku bazowego dodawane jest po kilka kropli olejków eterycznych, które oprócz wspaniałego aromatu mają także drogocenny wpływ na skórę i organizm

Działanie masażu relaksacyjnego:

● zmniejszenie napięcia mięśniowo- nerwowego oraz psychicznego, które spowodowane może być stresem, pracą
● likwidacja skutków stresu
● rozluźnienie napiętych mięśni
● poprawa krążenia, a także ciśnienia krwi

Cena: 155 zł

Czas: 60 min

Miejsce: Aleja Armii Krajowej 8/2 , Wrocław

Możliwość zakupu Vouchera na prezent 

Masaże

MASAŻ TKANEK GŁĘBOKICH

Masaż tkanek głębokich to terapia działająca na warstwach i piętrach tkanek, które nie są opracowywane podczas masażu klasycznego bądź masażu sportowego. Za pomocą masażu głębokiego można wpłynąć na stan napięcia mięśniowego i powięziowego (błona otaczająca mięśnie) oraz można korygować wady i leczyć dysfunkcje narządu ruchu. Masaż tkanek głębokich wykonuje się powoli, aby mięśnie miały czas na odpowiedź fizjologiczna i przystosowanie się do nowych warunków. Pożądane efekty zabiegu można zobaczyć już po pierwszym zabiegu.

Wskazania do masażu tkanek głębokich:

● przewlekły ból mięśniowy
● zmniejszona ruchomość stawów
● przykurcz ścięgien i mięśni
● zapalenie rozścięgna podeszwowego
● rwa kulszowa
● łokieć tenisisty, golfisty
● zespół bólowy kręgosłupa
● rwa barkowa
● napięciowe bóle głowy
● wady postawy
● Bardzo szczegółowe informacje o technice w zakładce: nasze usługi/ fizjoterapia.

Cena: 195 zł

Czas: 60 min

Miejsce: Aleja Armii Krajowej 8/2 , Wrocław

Możliwość zakupu Vouchera na prezent 

Masaże

Zabieg na ciało gorącym masłem shea

Zabieg na ciało intensywnie regenerujący- o apetycznym zapachu soczystych winogron. Zabieg idealny dla skóry suchej, potrzebującej wzmocnienia i regeneracji. Formuła preparatu została skomponowana na bazie maseł Shea i kakaowego oraz olejku winogronowego, które odbudowują barierę hydrolipidową skóry zapobiegającą utracie wody. Zabieg Argan Shine- zabieg do skóry suchej i wrażliwej. Zawiera regenerujący olej arganowy , lekki i odżywczy olej bawełniany oraz naprawcze i wzmacniające skórę masło Shea. Ekstrakt z zielonej herbaty łagodzi podrażnienia , działa anty oksydacyjnie i przeciw starzeniowo, uspokajająco.


Cena: 175 zł

Czas: 60 min

Miejsce: Aleja Armii Krajowej 8/2 , Wrocław

Możliwość zakupu Vouchera na prezent 

Masaże

Zabieg gorącymi kamieniami

Zabieg gorącymi kamieniami był znany już w starożytności. Naukowcy twierdzą, że zabieg gorącymi kamieniami jest starsza niż akupunktura. Zabieg kamieniami opiera się na teorii przepływu energii przez organizm. W naszym ciele znajdują się ośrodki energii, zwane w jodze czakrami. Dawni lekarze chińscy i hinduscy opracowali szczegółowe mapy punktów energetycznych. Zabieg gorącymi kamieniami pozwala na lepszy przepływ energii przez zmęczony lub chory organizm. Specjalne kamienie pobudzają także krążenie krwi i limfy w organizmie.


Zabieg gorącymi kamieniami przeznaczony jest przede wszystkim dla osób przemęczonych, gdyż zabieg rozluźnia napięte mięśnie i stawy. Osoby potrzebujące głębokiego relaksu i odprężenia całego ciała szczególnie korzystają na terapii kamieniami, ponieważ rytuał neutralizuje negatywną energię. Dzięki temu już w trakcie zabiegu człowiek odzyskuje dobre samopoczucie i równowagę psychiczną.
Co więcej, zabieg pozytywnie wpływa na cały układ krwionośny i limfatyczny, gdyż ułatwia dopływ krwi oraz zmniejsza jej opór w tętnicach ułatwiając tym samym pracę serca.
Połączenie gorących kamieni bazaltowych z profesjonalnymi technikami mają pozytywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu człowieka, pozostawiając ciało głęboko zrelaksowane i odprężone, pomaga także w walce z cellulitem oraz ułatwia oddychanie skóry dzięki usuwaniu z niej szkodliwych toksyn.

Dobroczynne działanie na:

Skórę
-ułatwia oddychanie skórne
-poprawia odżywianie skóry
-przyspiesza obieg krwi i limfy w naczyniach skórnych
-poprawia jej elastyczność i jędrność, a co za tym idzie wygląd
-wspomaga redukcję cellulitu

Tkankę mięśniową
-zwiększa zdolność mięśni do pracy
-poprawia napięcie i elastyczność mięśni
-regeneruje po długotrwałym wysiłku fizycznym

Układ krwionośny i limfatyczny
-poprawia pracę układu krwionośnego i limfatycznego (gimnastyka naczyń)
-ułatwia odpływ krwi żylnej
-zmniejsza opór krwi w tętnicach
-ułatwia pracę serca

Układ nerwowy
-działa uspokajająco i relaksująco łagodzi objawy stresu
-Dodatkowo odpowiedni nastrój,
zastosowanie olejków eterycznych oraz odpowiednio dobrana muzyka wpływa kojąco na pacjenta, hamując działanie układu limbicznego zmniejszającego ogólne napięcie nerwowe. Obszerność oraz siła bodźca wpływają na wytworzenie dużej ilości enkefalin w centralnym układzie nerwowym. „Energia cieplna stanowi najsilniejszy przeciwbólowy i przeciwzapalny doraźny środek, a równocześnie najpotężniejszy dla wszystkich czynności ustroju, jakimi dysponuje fizykoterapia.”

Efekty zabiegu:
-uspokojenie układu nerwowego
-łagodzenie objawów stresu i wyczerpania psychofizycznego
-głębokie przegrzanie organizmu
-poprawa napięcia i elastyczności mięśni
-zniwelowanie nadmiernego napięcia mięśniowego
-regeneracja po długotrwałym wysiłku
-zmniejszenie dolegliwości bólowych (ciepło podnosi próg odczuwania bólu)
-zwiększenie ukrwienia skóry
-wprowadzenie w stan spokoju i relaksu

Jest szczególnie polecany w okresie jesienno/ zimowym i jako idealny prezent, nie tylko dla bliskiej osoby, ale również jako np.premia dla pracowników za dobrze wykonaną pracę.

Cena: 199 zł

Czas: 60 min

Miejsce: Aleja Armii Krajowej 8/2 , Wrocław

Możliwość zakupu Vouchera na prezent 

Masaże

Zabieg antycellulitowy bańką chińską

Oprócz przyspieszenia krążenia krwi i przemiany materii (właśnie to powoduje spalanie tkanki tłuszczowej) także doskonale relaksuje, uspakaja i odpręża. Zaleca się go także osobom zestresowanym, zmęczonym i prowadzącym siedzący tryb pracy. Zabieg bańką chińską doskonale modeluje naszą sylwetkę; wystarczy już 5 zabiegów, by nadać ciału piękny, zdrowy i jędrny wygląd. Zabieg można wykonywać o dowolnej porze roku, ale wykonywany jest najczęściej w okresie wiosenno/letnim.

Cena: 175 zł

Czas: 30 min

Miejsce: Aleja Armii Krajowej 8/2 , Wrocław

Możliwość zakupu Vouchera na prezent 

Masaże

MASAŻ TKANEK GŁĘBOKICH

● Ciąża i Karmienie Piersią: Osoby w ciąży lub karmiące piersią powinny unikać zabiegu ze względu na potencjalne ryzyko dla dziecka.

● Nowotwory Skóry: Osoby z obecnymi nowotworami skórnymi lub podejrzeniem nowotworu powinny powstrzymać się od zabiegu do czasu konsultacji z lekarzem onkologiem.

● Aktywne Infekcje Skórne: Zabieg nie powinien być wykonywany na obszarach skóry dotkniętych aktywnymi infekcjami, takimi jak opryszczka czy zapalenie skóry.

● Choroby Skóry: Osoby cierpiące na ciężkie choroby skóry, takie jak trądzik różowaty, łuszczyca czy egzema, powinny skonsultować się z dermatologiem przed podjęciem decyzji o zabiegu.

● Zabiegi Chirurgiczne w Okolicy: Niedawno przeprowadzone zabiegi chirurgiczne w okolicy, która ma być poddana zabiegowi Icoone Laser® MED 2, mogą być przeciwwskazaniem.

● Choroby Układu Krążenia: Osoby cierpiące na ciężkie choroby układu krążenia, takie jak zakrzepica czy choroba niedokrwienna serca, powinny unikać zabiegu ze względu na ryzyko powikłań.

● Choroby Nowotworowe ogólne: Osoby cierpiące na choroby nowotworowe w ogólnym stanie organizmu powinny powstrzymać się od zabiegu do czasu konsultacji z lekarzem.

● Zaburzenia Krzepnięcia Krwi: Pacjenci z zaburzeniami krzepnięcia krwi lub przyjmujący leki przeciwzakrzepowe powinni skonsultować się z lekarzem przed zabiegiem.

● Odporność na Zabiegi Lasero-terapeutyczne: Osoby, które wcześniej nie odniosły korzyści z zabiegów lasero-terapeutycznych, mogą nie być odpowiednie dla zabiegu Icoone Laser® MED 2.

Cena: 200 zł

Czas: 90 min

Miejsce: Aleja Armii Krajowej 8/2 , Wrocław

Możliwość zakupu Vouchera na prezent 

Cennik

Cennik masaży

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, gdzie dbamy o Twoje piękno i dobre samopoczucie. Ceny mogą ulec zmianie w zależności od specyfiki danego zabiegu. W razie dodatkowych pytań lub umówienia wizyty, prosimy o kontakt.
Masaże
1 zabieg 
Masaż z elementami FDM i punktów spustowych
– całego ciała (60min)
180 zł
Masaż klasyczny
– całego ciała (60min)
155 zł
Masaż klasyczny
– wybrana partia (30min)
95 zł
Masaż Tkanek głębokich
– czas zabiegu 60min
195 zł
Masaż Relaksacyjny
– całego ciała (60min)
155 zł
Rytuał Gorącymi kamieniami
– całego ciała (60min)
199 zł
Rytuał Gorącymi kamieniami
– całego ciała (90min)
245 zł
Zabieg Masłem SHEA
– całego ciała (60min)
175 zł
Zabieg Masłem SHEA
– całego ciała (90min)
245 zł
Zabieg Bańką Chińską
– partia ciała (30min)
80 zł
Gabinet SPA

Zadzwoń i umów wizytę

Odkryj nowoczesne piękno w naszym salonie! Skorzystaj z relaksujących zabiegów SPA. Umów wizytę już dziś!

Salon SPA

50-541 Wrocław
Aleja Armii Krajowej 8/1
Gabinet mieści się z tyłu Centrum AB
Przed gabinetem duży parking

Godziny otwarcia:
poniedziałek- piątek 9-20
sobota 9-17
Zadzwoń i umów wizytę! 
+48 795 980 980
FAQ

Najczęściej zadawane pytania 

Poniżej przygotowaliśmy listę najczęściej zadawanych pytań. 
Czy mogę poprosić o masaż konkretnych obszarów ciała?
Tak, w naszym gabinecie masażu zapewniamy sesje masażu skoncentrowane na konkretnych obszarach ciała, które wymagają specjalnej uwagi. Nasi doświadczeni terapeuci masażu pracują z klientami, aby zrozumieć ich potrzeby i dostosować sesję masażu do ich indywidualnych wymagań.
Jakie techniki masażu oferujemy i jakie są ich korzyści dla zdrowia i relaksu?
W naszym gabinecie masażu oferujemy różnorodne techniki masażu, takie jak masaż klasyczny, głęboki, relaksacyjny, sportowy oraz masaż aromaterapeutyczny. Każda z tych technik ma swoje własne korzyści, które mogą obejmować zmniejszenie napięcia mięśniowego, złagodzenie bólu, poprawę krążenia krwi i relaksację umysłu i ciała.
Czy istnieją przeciwwskazania lub specjalne uwagi, o których powinienem wiedzieć przed lub po masażu?
Przed przystąpieniem do sesji masażu zalecamy konsultację z naszym terapeutą masażu, szczególnie jeśli masz jakiekolwiek problemy zdrowotne lub obawy. W niektórych przypadkach istnieją przeciwwskazania do masażu, takie jak stany zapalne skóry, skaleczenia, złamania, gorączka lub ciąża. Nasz wykwalifikowany personel z przyjemnością udzieli Ci wszelkich informacji i odpowiedzi na Twoje pytania dotyczące masażu.
Jakie są koszty i czas trwania sesji masażu?
Koszty i czas trwania sesji masażu mogą się różnić w zależności od wybranej techniki masażu oraz preferencji klienta. Cennik konkretnych zabiegów znaduje się powyżej. 
cross