Wrocław  Icoone, Endermologia Facebook Wrocław  Icoone, Endermologia Instagram

Exilis Elite

EXILIS ELITE to innowacyjne urządzenie, łączące w sobie moc ultradźwięków i energii o wysokiej częstotliwości (RF).

Urządzenie BTL EXILIS ELITE TM skutecznie przemodelowuje sylwetkę osoby poddającej się zabiegowi, redukuje zmarszczki oraz odmładza skórę twarzy z dodatkowym efektem anti-aging. Wykorzystuje rewolucyjną technologię RID (ROZPOZNANIE – IZOLACJA – DEAKTYWACJA) do redukcji obwodu oraz zmiany kształtu problematycznych obszarów ciała, jak również redukuje cellulit. Powoduje znaczną poprawę napięcia, sprężystości i tekstury skóry, jednocześnie zapewniając maksymalne bezpieczeństwo i kontrolę zabiegu dzięki innowacyjnie zaprojektowanym głowicom. System EXILIS ELITE daje lepsze efekty zabiegowe niż wcześniej stosowane urządzenia, które wykorzystują radiofrekwencję.

Gładsza i młodsza w wyglądzie skóra

Redukcja zmarszczek i efekt anti-aging w okolicy ust, oczu, czoła i szyi

Postępujące, trwałe i mierzalne rezultaty

Zauważalne zmiany po pierwszym zabiegu

Ujędrnianie skóry i polepszona produkcja kolagenu

Połączenie energii o wysokiej częstotliwości i ultradźwięków pozwala dotrzeć do tkanki tłuszczowej i zastosować skuteczną terapię. System EXILIS  Elite jest kierowany na dokładnie określoną głębszą tkankę tłuszczową, a chłodzenie powierzchni zabiegowej reguluje temperaturę skóry i chroni jej delikatne struktury. Urządzenie oddziałuje na tkankę tłuszczową w 3 etapach. Najpierw ma miejsce tzw. rozpoznanie, czyli skierowanie energii na określoną głębszą tkankę tłuszczową. Urządzenie zaopatrzone jest w zaawansowany system chłodzenia, który zapobiega przegrzewaniu się skóry. Kolejny etap to izolacja. Wówczas ultradźwięki rozrywają zwłóknienia w strukturach tłuszczowych, dzięki czemu łatwiej jest pozbyć się tłuszczu z organizmu. Następnie ma miejsce dezaktywacja, a więc zmniejszenie objętości komórek tłuszczowych i ich redukcja. Ta 3-fazowa procedura zastosowana w urządzeniu EXILIS ELITE to obecnie najbardziej nowoczesna technologia modelowania sylwetki i odmładzania skóry.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: +48 721098772

Cennik zabiegów EXILIS ELITE Wrocław

Exilis na ciało Karnet 4 zabiegów
 Karnet 5 zabiegów Promocja
Brzuch (jedna okolica) 250,-  1000 zł
 1000 zł
Brzuch (dwie okolice) 350,-  1400 zł  1400 zł
Pośladki 250,-  1000 zł   1000 zł
Uda (jedna okolica) 300,-  1200 zł  1200 zł
Uda (dwie okolice) 450,-  1800 zł
 1800 zł
Obszar nad kolanami 250,-  1000 zł
 1000 zł
Dłonie 150,-  600 zł  600 zł
Exilis twarz Karnet 4 zabiegów
 Karnet 5 zabiegów Promocja
Twarz 480,-  1920 zł  1920 zł
Twarz + szyja 620,-  2496 zł  2496 zł
Twarz + szyja + dekolt 775,-  3100 zł  3100 zł
Szyja 350,-  1400 zł
 1400 zł
Dekolt 350,-  1400 zł  1400 zł
Oczy 250,-  1000 zł  1000 zł
Podbródek 200,-  800 zł  800 zł

EXILIS ELITE to nie tylko spektakularne i długotrwałe efekty, ale też maksymalne bezpieczeństwo i komfort zabiegu.

Monitoring temperatury tkanki zabezpiecza skórę przed nadmiernym wzrostem temperatury. Zabieg jest bezbolesny i przyjemny – podczas pracy urządzenia pacjenci odczuwają przyjemne ciepło na skórze. System jest wielofunkcyjny, dlatego stosuje się go na niemal każdym obszarze twarzy i ciała, łącznie z delikatnymi okolicami wokół oczu. Zabieg polecany jest nie tylko osobom z nadmiarem tkanki tłuszczowej, ale także oczekującym wyraźnego efektu odmłodzenia skóry. Fale ultradźwiękowe emitowane przez EXILIS ELITE powodują kurczenie rozciągniętych włókien kolagenowych i wypełnienie struktur skóry nowym kolagenem. Efekt liftingu jest w zasadzie natychmiastowy, choć pełne rezultaty zabiegu są widoczne po około miesiącu od jego przeprowadzenia. EXILIS ELITE może być bez obaw stosowany wobec wszystkich fototypów skóry.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu EXILIS?

Z zabiegu wyszczuplającego i odmładzającego EXILIS  nie powinny korzystać osoby w czasie antybiotykoterapii, leczenia glikokortykosteroidami czy lekami przeciwkrzepliwymi, zmagające się z chorobą nowotworową i gruźlicą, kobiety w ciąży i karmiące piersią oraz podczas krwawienia menstruacyjnego. Przeciwwskazaniami są stany zapalne, opryszczka, zaburzenia pracy wątroby, nerek czy serca, epilepsja, zapalenie żył, niewydolność krążenia, zaburzenia krzepliwości krwi, ostra neuralgia i radikulopatia oraz zaburzenia czucia. Zabiegu nie należy przeprowadzać w miejscu wszczepienia implantów metalowych, uszkodzenia naskórka, łuszczycy lub aktywnej infekcji.Tylko sprawdzone i skuteczne metody!