Wrocław  Icoone, Endermologia Facebook Wrocław  Icoone, Endermologia Instagram

HIEMT EMS body sculpting

Stymulator mięśni HI-EMT Muscle
Elektromagnetyczna stymulacja mięśni i redukcja tkanki tłuszczowej

Technologia stymulacji elektromagnetycznej HI-EMT Muscle

HI-EMT to technologia stosowana w fizjoterapii oraz zabiegach modelowania sylwetki. Urządzenie HI-EMT Muscle posiada 2 aplikatory o największej intensywności na rynku – 7 Tesli. Pole elektromagnetyczne wytworzone w aplikatorach przenika nieinwazyjnie przez ubrania, skórę oraz tkankę tłuszczową i oddziałuje na neuron ruchowy w mięśniach, który następnie wyzwala supermaksymalne skurcze mięśni. Podczas 40-minutowego zabiegu następuje aż 20 tys. skurczów mięśni, przez co bardzo następuje ich intensywny wzrost oraz redukcja tkanki tłuszczowej.  

Wskazania do zabiegu

– wzmocnienie i odbudowa osłabionych mięśni brzucha, pośladków, ramion, ud, talii 
– nadmiar tkanki tłuszczowej 
– ujędrnienie brzucha po ciąży
– rozstęp mięśnia prostego brzucha
– potrzeba przyrostu masy mięśniowej

Jakie rezultaty daje zabieg Body Sculpt?

Efekty są widoczne już po 4 zabiegu. Następuje wzrost masy mięśniowej oraz ubytek tkanki tłuszczowej w miejscu zabiegowym. Pośladki stają się większe, twardsze, skóra cieńsza przez co ich wygląd zmienia się diametralnie. 

Brzuch robi się twardszy, tkanka tłuszczowa spada. Na finalny efekt czekasz jeszcze kilka tygodni, gdyż zabieg Hipertroficzny, czyli stymulujący wzrost masy mięśniowej doprowadza do mikro urazów takich jak trening siłowy tylko w dużo większej koncentracji oraz wyizolowaniu konkretnej partii. Dzięki temu organizm w ciągu kilku tygodni odbudowuje mikrouszkodzenia i następuje rozrost masy mięśniowej. Jest to hipertrofia miofibrylarna. 

Zalecana ilość zabiegów jest indywidualna i zależy również od tego czy uzupełnisz proteiny w diecie. Przy wykonaniu 2 serii czyli 8 zabiegów badania kliniczne wskazują ubytek tkanki tłuszczowej na poziomie 16% i wzrost masy mięśniowej nawet 23%.

– lifting i napięcie pośladków
– ujędrnienie i napięcie brzucha
– wzmocnienie mięśni talii, ud i ramion
– zwiększenie masy mięśniowej z jednoczesną redukcją tkanki tłuszczowej
– efektywne zmniejszenie rozstępu mięśnia prostego brzucha

Przebieg zabiegu 

Przed zabiegiem zostaje przeprowadzony szczegółowy wywiad zdrowotny w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań do zabiegu. Następnie rozpoczyna się zabieg – pacjent przyjmuje pozycję leżącą, a następnie do obszaru zabiegowego przykładane są aplikatory. Zabieg trwa 40 minut, podczas których następuje około 20 tys. skurczów mięśni. Zabieg jest intensywny ale nie bolesny, w odczuciach przypomina intensywne ćwiczenia. Zabieg nie wymaga czasu rekonwalescencji.

Rekomendowana liczba zabiegów

W zależności od wskazań pełna terapia może składać się od 4 do 10 zabiegów, wykonywanych co kilka dni. Terapię kontynuuje się aż do osiągnięcia efektów satysfakcjonujących pacjenta – na każdym etapie można ją zakończyć lub wydłużyć o kolejne zabiegi. Zabieg można wykonywać przez cały rok.

Przeciwwskazania do zabiegu

– ciąża i okres karmienia piersią
– rozrusznik serca
– implanty
– nieuregulowana cukrzyca
– choroby nowotworowe

Kto wykonuje zabieg

kosmetolog/ fizjoterapeuta

Czas trwania zabiegu

30 minut na partię

Wymagana liczba zabiegów

 4-10 zabiegów

Cena zabiegu

1 zabieg 30 minut (1 wybrana partia ciała) 450 zł

1 zabieg 2×30 minut (2 wybrane partie ciała) 650 zł

Pakiety:

6 zabiegów (1 wybrana partia ciała) 1600 zł

10 zabiegów (1 wybrana partia ciała) 2500 zł

10 zabiegów (2 wybrane partie ciała) 2950 złTylko sprawdzone i skuteczne metody!