11 lat doświadczenia💖 tylko najlepsze i skuteczne technologie! 

HIEMT EMS body sculpting

HIEMT EMS Body Sculpting to innowacyjna usługa, która wykorzystuje technologię elektromagnetycznej stymulacji mięśni (EMS) do modelowania sylwetki i wzmacniania mięśni. Podczas zabiegu, wysoko-intensywny elektromagnetyczny impuls stymuluje głęboko położone mięśnie, prowadząc do intensywnych skurczów mięśni. Efekt ten przyczynia się do redukcji tkanki tłuszczowej, wzmacniania mięśni oraz poprawy konturów ciała. Jest to bezbolesna i nieinwazyjna metoda, która może być stosowana w różnych obszarach ciała, zapewniając szybkie i widoczne rezultaty.

HIEMT EMS

Stymulator mięśni HI-EMT Muscle
Elektromagnetyczna stymulacja mięśni i redukcja tkanki tłuszczowej

Technologia stymulacji elektromagnetycznej HI-EMT Muscle
HI-EMT to technologia stosowana w fizjoterapii oraz zabiegach modelowania sylwetki. Urządzenie HI-EMT Muscle posiada 2 aplikatory o największej intensywności na rynku – 7 Tesli. Pole elektromagnetyczne wytworzone w aplikatorach przenika nieinwazyjnie przez ubrania, skórę oraz tkankę tłuszczową i oddziałuje na neuron ruchowy w mięśniach, który następnie wyzwala supermaksymalne skurcze mięśni. Podczas 40-minutowego zabiegu następuje aż 20 tys. skurczów mięśni, przez co bardzo następuje ich intensywny wzrost oraz redukcja tkanki tłuszczowej.
Przebieg zabiegu: 

Przed zabiegiem zostaje przeprowadzony szczegółowy wywiad zdrowotny w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań do zabiegu. Następnie rozpoczyna się zabieg – pacjent przyjmuje pozycję leżącą, a następnie do obszaru zabiegowego przykładane są aplikatory. Zabieg trwa 40 minut, podczas których następuje około 20 tys. skurczów mięśni. Zabieg jest intensywny ale nie bolesny, w odczuciach przypomina intensywne ćwiczenia. Zabieg nie wymaga czasu rekonwalescencji.

Rekomendowana liczba zabiegów:

W zależności od wskazań pełna terapia może składać się od 4 do 10 zabiegów, wykonywanych co kilka dni. Terapię kontynuuje się aż do osiągnięcia efektów satysfakcjonujących pacjenta – na każdym etapie można ją zakończyć lub wydłużyć o kolejne zabiegi. Zabieg można wykonywać przez cały rok.

Cena: 450 zł+ ( cennik poniżej)

Czas: 30 min na partię

Miejsce: Aleja Armii Krajowej 8/2 Wrocław

Możliwość zakupu Vouchera na prezent 

Kto wykonuje zabieg: kosmetolog / fizjoterapeuta

Wymagana liczba zabiegów: 4-10 zabiegów

Efekty
Wskazania
Przeciwskazania
Efekty

Efekty zabiegu HIEMT EMS:

Jakie rezultaty daje zabieg Body Sculpt?

Efekty są widoczne już po 4 zabiegu. Następuje wzrost masy mięśniowej oraz ubytek tkanki tłuszczowej w miejscu zabiegowym. Pośladki stają się większe, twardsze, skóra cieńsza przez co ich wygląd zmienia się diametralnie.

Brzuch robi się twardszy, tkanka tłuszczowa spada. Na finalny efekt czekasz jeszcze kilka tygodni, gdyż zabieg Hipertroficzny, czyli stymulujący wzrost masy mięśniowej doprowadza do mikro urazów takich jak trening siłowy tylko w dużo większej koncentracji oraz wyizolowaniu konkretnej partii. Dzięki temu organizm w ciągu kilku tygodni odbudowuje mikrouszkodzenia i następuje rozrost masy mięśniowej. Jest to hipertrofia miofibrylarna.

Zalecana ilość zabiegów jest indywidualna i zależy również od tego czy uzupełnisz proteiny w diecie. Przy wykonaniu 2 serii czyli 8 zabiegów badania kliniczne wskazują ubytek tkanki tłuszczowej na poziomie 16% i wzrost masy mięśniowej nawet 23%.

– lifting i napięcie pośladków
– ujędrnienie i napięcie brzucha
– wzmocnienie mięśni talii, ud i ramion
– zwiększenie masy mięśniowej z jednoczesną redukcją tkanki tłuszczowej
– efektywne zmniejszenie rozstępu mięśnia prostego brzucha
Wskazania

Wskazania do zabiegu:

– wzmocnienie i odbudowa osłabionych mięśni brzucha, pośladków, ramion, ud, talii
– nadmiar tkanki tłuszczowej
– ujędrnienie brzucha po ciąży
– rozstęp mięśnia prostego brzucha
– potrzeba przyrostu masy mięśniowej
Przeciwskazania

Przeciwskazania do zabiegu HIEMT EMS

– ciąża i okres karmienia piersią
– rozrusznik serca
– implanty
– nieuregulowana cukrzyca
– choroby nowotworowe
Cennik

Cennik naszych usług

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, gdzie dbamy o Twoje piękno i dobre samopoczucie. Ceny mogą ulec zmianie w zależności od specyfiki danego zabiegu. W razie dodatkowych pytań lub umówienia wizyty, prosimy o kontakt.
HIEMT EMS body sculpting
1 zabieg 30 min
450 zł
1 zabieg 2 x 30 min ( 2 wybrane partie ciała) 
650 zł
Pakiet: 6 zabiegów (1 wybrana partia ciała)
1600 zł
Pakiet: 10 zabiegów (1 wybrana partia ciała)
2500 zł
Pakiet: 10 zabiegów (2 wybrane partie ciała)
2950 zł
Gabinet high-tech

Zadzwoń i umów wizytę

Odkryj nowoczesne piękno w naszym salonie! Skorzystaj z innowacyjnych zabiegów High-Tech. Umów wizytę już dziś!

Salon High-Tech

50-541 Wrocław
Aleja Armii Krajowej 8/2
Gabinet mieści się z tyłu Centrum AB
Przed gabinetem duży parking

Godziny otwarcia:
poniedziałek- piątek 9-20
sobota 9-17
Zadzwoń i umów wizytę! 
+48 721 098 772
FAQ

Najczęściej zadawane pytania 

Poniżej przygotowaliśmy listę najczęściej zadawanych pytań. 
Jak działa zabieg HIEMT EMS Body Sculpting?
Zabieg HIEMT EMS Body Sculpting wykorzystuje technologię elektromagnetycznej stymulacji mięśni (EMS), która indukuje intensywne skurcze mięśni. Ten wysoko-intensywny impuls stymuluje głęboko położone mięśnie, prowadząc do redukcji tkanki tłuszczowej i wzmacniania mięśni.
Czy zabieg HIEMT EMS Body Sculpting jest bolesny?
Zabieg jest zazwyczaj komfortowy, choć skurcze mięśni mogą być odczuwane jako intensywne. Nie powinno to jednak powodować bólu, a większość pacjentów toleruje zabieg bardzo dobrze.
Ile sesji zabiegu HIEMT EMS Body Sculpting jest zalecanych?
Zazwyczaj zaleca się serię zabiegów, zwykle od 4 do 10 sesji, aby osiągnąć optymalne rezultaty. Liczba sesji może się różnić w zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta i celów zabiegu.
Kiedy można spodziewać się rezultatów po zabiegu HIEMT EMS Body Sculpting?
Widoczne rezultaty można zauważyć zazwyczaj po kilku sesjach zabiegowych. Pełne rezultaty, takie jak zwiększona siła i wytrzymałość mięśni, oraz redukcja tkanki tłuszczowej, mogą być widoczne po zakończeniu serii zabiegów, zwykle w ciągu kilku tygodni po ostatniej sesji.
cross