11 lat doświadczenia💖 tylko najlepsze i skuteczne technologie! 

Depilacja laserowa – Wrocław

Depilację laserową, a dokładniej Epilację realizujemy korzystając z lasera diodowego, obsługiwanego przez doświadczony i wykwalifikowany personel. Ukończyliśmy niezbędne szkolenia organizowane przez producenta lasera i dzięki temu naszym Klientom zapewniamy bezpieczeństwo wszystkich zabiegów. Wasze opinie są dla nas najważniejsze.

Idealnie gładka skóra do końca życia! Powiedz stop goleniu!

Jak przebiega laserowe usuwanie owłosienia?

Laserowe usuwanie owłosienia to precyzyjny zabieg, podczas którego dochodzi do podgrzania miesza włosowego, dzięki zastosowaniu skondensowanej wiązki światła o długości fali 808nm emitowanego przez laser LightSheer Duet. Laser działa tylko powierzchownie, nie uszkadza więc pobliskich i dalszych tkanek.


Darmowa konsultacja!!!

Przed zabiegiem konieczna próba laserowa, której czas wynosi minimum 30 minut, zalecamy wcześniejszą darmową konsultację i wykonanie próby. Promocja trwa do odwołania!

Epilacja – trwałe pozbawienie skóry owłosienia.

Gabinet Biały Lotos stawia na najwyższą jakość świadczonych usług. Wybieramy więc najlepsze rozwiązania technologiczne. Zabiegi depilacji laserowej we Wrocławiu wykonujemy poprzez zastosowanie lasera, który wykorzystuje wiązkę o długości fali, która została uznana za złoty standard depilacji laserowej.
Laser posiada certyfikat bezpieczeństwa FDA (Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków), przez Amerykańską Akademię Chirurgii Kosmetycznej oraz przez Amerykańskie Stowarzyszenie Dermatologów i Chirurgów Estetycznych.

Cena: poniżej cennik

Czas: Depilacja pach 5 min, bikini 15 min, łydki/ uda 30-40 min, plecy męskie 40 min.

Miejsce: Aleja Armii Krajowej 8/2 Wrocław

Możliwość zakupu Vouchera na prezent 

Przeciwskazania
Przed zabiegiem
Po zabiegu
Efekty

Przeciwwskazania do zabiegu depilacji

Przyjmowanie leków światło-uczulających, retinoidów. Choroby: cukrzyca, epilepsja, bliznowce, bielactwo, łuszczyca. Ciąża lub karmienie piersią. Skłonność do przebarwień, obecność znamion barwnikowych. Przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi (antykoagulantów). Stosowanie ziół – dziurawca i nagietka (należy zaprzestać 2 – 3 tygodnie przed zabiegiem). Stosowanie kremu z retinolem (należy zaprzestać 4 tygodnie przed zabiegiem). Świeża opalenizna (należy zaprzestać 4 tygodnie przed zabiegiem; samoopalacz – 2 tygodnie przed zabiegiem). Depilacja woskiem, depilatorem, pęsetą (należy zaprzestać 4 tygodnie przed zabiegiem). Peeling (należy zaprzestać 1 tydzień przed zabiegiem)
Wskazania

Przed zabiegiem

Należy skórę ogolić (najlepiej wieczorem w dniu poprzedzającym zabieg), używając zwykłej maszynki do golenia. Nie należy stosować kremu, wosku, pęsety czy depilatora. Skóra powinna być czysta i nie posmarowana balsamami lub kremami.
Przeciwskazania

Po zabiegu depilacji laserowej

Skóra w miejscu wykonywania zabiegu może być zaczerwieniona i podrażniona. Mogą występować niewielkie strupki, drobne przebarwienia, delikatny obrzęk. Objawy te ustępują po upływie kilku- kilkunastu godzin po zabiegu. W wyjątkowych przypadkach po okresie kilku dni.


Należy skórę smarować kremem łagodzącym np. Alantan lub Bepanten. Chronić skórę przed słońcem, stosować kremy z wysokimi filtrami UV( SPF 50). Nie opalać się minimum 2 tygodnie po zabiegu. Nie stosować kosmetyków złuszczających (peeling) minimum 2 tygodnie po zabiegu. Bezpośrednio po zabiegu nie stosować mydła, spirytusu, toników na bazie alkoholu, dezodorantów oraz nie korzystać z basenów i saun, aby nie podrażniać skory w okolicy zabiegu.
Jak działała laser? 

Jak działa laser, którego używamy do zabiegu?

Laser zabiegowy, który posiada dwie głowice do depilacji:

Pierwsza z głowic, posiada terapeutyczne okienko wykonane z syntetycznego szafiru. Dostarcza ono trzy energetyczne impulsy na sekundę o gęstości energii nawet do 100 J/cm2. Zagrożenie oparzeń wyeliminowane jest poprzez zastosowanie chłodzonej końcówki szafirowej.

Druga głowica łączy w sobie bardzo dużą powierzchnię zabiegową i podciśnienie. Pozwala to na szybką i bezbolesną depilację prowadzoną na dużych powierzchniach ciała. Dzięki większej powierzchni wiązki lasera kierowanej na ciało mamy możliwość głębszego wnikania światła i zwiększenia efektywności zabiegu. Druga głowica zasysa także skórę co 10-krotnie zmniejsza ilość potrzebnych impulsów, a co za tym idzie również zużycie energii.
Badania kliniczne w USA wykazały identyczną skuteczność obu głowic.

Zasada działania lasera polega na niszczeniu mieszka włosowego za pomocą światła laserowego. W trakcie zabiegu jakim jest depilacja laserowa przenikająca w głąb skóry wiązka energii jest pochłaniana przez melaninę (barwnik) i zamieniana na ciepło (następuje uszkodzenie macierzy włosa). Energia wytwarzana przez laser jest absolutnie bezpieczna dla człowieka i nie wpływa na funkcje organizmu.

Liczba koniecznych zabiegów depilacji laserowej dla uzyskania trwałego i znaczącego efektu jest ustalana indywidualnie i zależy od bardzo wielu czynników w zależności od pacjenta i miejsca zabiegu.

Uwagi

Dla zapewnienia wysokiego poziomu bezpieczeństwa zabieg depilacji laserowej poprzedzony jest bezpłatną konsultacją, podczas której kosmetolog przeprowadzi wywiad medyczny, wykona próbę laserową oraz dobierze odpowiednie parametry urządzenia.
Cennik

Cennik naszych usług

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, gdzie dbamy o Twoje piękno i dobre samopoczucie. Ceny mogą ulec zmianie w zależności od specyfiki danego zabiegu. W razie dodatkowych pytań lub umówienia wizyty, prosimy o kontakt.
Partia zabiegowa
1 zabieg 
Bikini
249 zł
Baki
149 zł
Bikini brazylijskie
299 zł
Broda
149 zł
Brzuch
299 zł
Brzuch-biała linia
99 zł
-
-
-
Cała twarz
299 zł
Całe nogi
449 zł
Dłonie
199 zł
Górna warga (wąsik)
99 zł
Kark
199 zł
Klatka piersiowa
199 zł
Kolana
199 zł
Linia bikini
199 zł
Łydki
199 zł
Okolice brodawek sutkowych
99 zł
Pachy
199 zł
Palec (jeden)
40 zł
Plecy damskie / męskie
499 zł
Pośladki
199 zł
Przedramiona
199 zł
Ramiona
299 zł
Uda
299 zł
Szyja
149 zł
Gabinet high-tech

Zadzwoń i umów wizytę

Odkryj nowoczesne piękno w naszym salonie! Skorzystaj z innowacyjnych zabiegów High-Tech. Umów wizytę już dziś!

Salon High-Tech

50-541 Wrocław
Aleja Armii Krajowej 8/2
Gabinet mieści się z tyłu Centrum AB
Przed gabinetem duży parking

Godziny otwarcia:
poniedziałek- piątek 9-20
sobota 9-17
Zadzwoń i umów wizytę! 
+48 721 098 772
FAQ

Najczęściej zadawane pytania 

Poniżej przygotowaliśmy listę najczęściej zadawanych pytań. 
Czy depilacja laserowa jest bolesna?
Depilacja laserowa może powodować minimalne uczucie dyskomfortu lub delikatnego pieczenia podczas zabiegu, ale większość pacjentów opisuje je jako łagodne i znośne. W celu złagodzenia dyskomfortu, stosuje się zazwyczaj chłodzenie skóry lub kremy znieczulające.
Ile sesji depilacji laserowej będzie mi potrzebnych, aby uzyskać trwałe efekty?
Liczba sesji depilacji laserowej, które będą potrzebne, może się różnić w zależności od indywidualnych cech pacjenta, takich jak rodzaj skóry, kolor włosów i obszar poddawany zabiegowi. Zazwyczaj zaleca się serię kilku sesji, aby osiągnąć trwałe rezultaty.
Jakie są potencjalne skutki uboczne depilacji laserowej?
Chociaż depilacja laserowa jest zwykle bezpieczna, mogą wystąpić pewne skutki uboczne, takie jak podrażnienie skóry, przejściowe zaczerwienienie, delikatne opuchnięcie lub przejściowe przebarwienia skóry. Te objawy zazwyczaj ustępują w ciągu kilku dni po zabiegu.
Czy depilacja laserowa jest bezpieczna dla mojego rodzaju skóry i koloru włosów?
Depilacja laserowa jest zazwyczaj bezpieczna dla różnych rodzajów skóry i kolorów włosów, jednak skuteczność zabiegu może się różnić w zależności od tych czynników. Przed przystąpieniem do zabiegu lekarz przeprowadzi zazwyczaj konsultację, aby ocenić odpowiednio Twoje predyspozycje do zabiegu i dostosować go do Twoich potrzeb.
cross