Wrocław  Icoone, Endermologia Facebook Wrocław  Icoone, Endermologia Instagram

Depilacja laserowa Pach, Nóg i Bikini

Depilacja laserowa – Wrocław

Idealnie gładka skóra do końca życia! Powiedz stop goleniu!

Depilację laserową, a dokładniej Epilację realizujemy korzystając z lasera diodowego, obsługiwanego przez doświadczony i wykwalifikowany personel. Ukończyliśmy niezbędne szkolenia organizowane przez producenta lasera i dzięki temu naszym Klientom zapewniamy bezpieczeństwo wszystkich zabiegów. Wasze opinie są dla nas najważniejsze.


Darmowa konsultacja!!!

Przed zabiegiem konieczna próba laserowa, której czas wynosi minimum 30 minut, zalecamy wcześniejszą darmową konsultację i wykonanie próby. Promocja trwa do odwołania!

Epilacja – trwałe pozbawienie skóry owłosienia.

Najważniejsze informacje o Depilacji Laserowej:

1 Jak przebiega laserowe usuwanie owłosienia?

Laserowe usuwanie owłosienia to precyzyjny zabieg, podczas którego dochodzi do podgrzania miesza włosowego, dzięki zastosowaniu skondensowanej wiązki światła o długości fali 808nm emitowanego przez laser LightSheer Duet. Laser działa tylko powierzchownie, nie uszkadza więc pobliskich i dalszych tkanek.

 

Gabinet Biały Lotos stawia na najwyższą jakość świadczonych usług. Wybieramy więc najlepsze rozwiązania technologiczne. Zabiegi depilacji laserowej we Wrocławiu wykonujemy poprzez zastosowanie lasera, który wykorzystuje wiązkę o długości fali, która została uznana za złoty standard depilacji laserowej.

Laser posiada certyfikat bezpieczeństwa FDA (Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków), przez Amerykańską Akademię Chirurgii Kosmetycznej oraz przez Amerykańskie Stowarzyszenie Dermatologów i Chirurgów Estetycznych.

Jak działa laser, którego używamy do zabiegu?

Laser zabiegowy, który posiada dwie głowice do depilacji:

  • Pierwsza z głowic, posiada terapeutyczne okienko wykonane z syntetycznego szafiru. Dostarcza ono trzy energetyczne impulsy na sekundę o gęstości energii nawet do 100 J/cm2. Zagrożenie oparzeń wyeliminowane jest poprzez zastosowanie chłodzonej końcówki szafirowej.
  • Druga głowica łączy w sobie bardzo dużą powierzchnię zabiegową i podciśnienie. Pozwala to na szybką i bezbolesną depilację prowadzoną na dużych powierzchniach ciała. Dzięki większej powierzchni wiązki lasera kierowanej na ciało mamy możliwość głębszego wnikania światła i zwiększenia efektywności zabiegu. Druga głowica zasysa także skórę co 10-krotnie zmniejsza ilość potrzebnych impulsów, a co za tym idzie również zużycie energii.

Badania kliniczne w USA wykazały identyczną skuteczność obu głowic.

Zasada działania lasera polega na niszczeniu mieszka włosowego za pomocą światła laserowego. W trakcie zabiegu jakim jest depilacja laserowa przenikająca w głąb skóry wiązka energii jest pochłaniana przez melaninę (barwnik) i zamieniana na ciepło (następuje uszkodzenie macierzy włosa). Energia wytwarzana przez laser jest absolutnie bezpieczna dla człowieka i nie wpływa na funkcje organizmu.

Liczba koniecznych zabiegów depilacji laserowej dla uzyskania trwałego i znaczącego efektu jest ustalana indywidualnie i zależy od bardzo wielu czynników w zależności od pacjenta i miejsca zabiegu.

Przeciwwskazania do zabiegu depilacji
Przyjmowanie leków światło-uczulających, retinoidów. Choroby: cukrzyca, epilepsja, bliznowce, bielactwo, łuszczyca. Ciąża lub karmienie piersią. Skłonność do przebarwień, obecność znamion barwnikowych. Przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi (antykoagulantów). Stosowanie ziół – dziurawca i nagietka (należy zaprzestać 2 – 3 tygodnie przed zabiegiem). Stosowanie kremu z retinolem (należy zaprzestać 4 tygodnie przed zabiegiem). Świeża opalenizna (należy zaprzestać 4 tygodnie przed zabiegiem; samoopalacz – 2 tygodnie przed zabiegiem). Depilacja woskiem, depilatorem, pęsetą (należy zaprzestać 4 tygodnie przed zabiegiem). Peeling (należy zaprzestać 1 tydzień przed zabiegiem)
Przed zabiegiem
Należy skórę ogolić (najlepiej wieczorem w dniu poprzedzającym zabieg), używając zwykłej maszynki do golenia. Nie należy stosować kremu, wosku, pęsety czy depilatora. Skóra powinna być czysta i nie posmarowana balsamami lub kremami.
Po zabiegu  depilacji laserowej
Skóra w miejscu wykonywania zabiegu może być zaczerwieniona i podrażniona. Mogą występować niewielkie strupki, drobne przebarwienia, delikatny obrzęk. Objawy te ustępują po upływie kilku- kilkunastu godzin po zabiegu. W wyjątkowych przypadkach po okresie kilku dni.

 

Należy skórę smarować kremem łagodzącym np. Alantan lub Bepanten. Chronić skórę przed słońcem, stosować kremy z wysokimi filtrami UV( SPF 50). Nie opalać się minimum 2 tygodnie po zabiegu. Nie stosować kosmetyków złuszczających (peeling) minimum 2 tygodnie po zabiegu. Bezpośrednio po zabiegu nie stosować mydła, spirytusu, toników na bazie alkoholu, dezodorantów oraz nie korzystać z basenów i saun, aby nie podrażniać skory w okolicy zabiegu.

Czas zabiegu
Np. Depilacja pach 5 min, bikini 15 min, łydki/ uda 30-40 min, plecy męskie 40 min.
Uwagi
Dla zapewnienia wysokiego poziomu bezpieczeństwa zabieg depilacji laserowej poprzedzony jest bezpłatną konsultacją, podczas której kosmetolog przeprowadzi wywiad medyczny, wykona próbę laserową oraz dobierze odpowiednie parametry urządzenia.


Tylko sprawdzone i skuteczne metody!