Wrocław  Icoone, Endermologia Facebook Wrocław  Icoone, Endermologia Instagram

Depilacja laserowa Pach, Nóg i Bikini

Depilacja Laserowa Wrocław najtaniej!

Depilacja laserowa LightSheer DUET – Wrocław

Idealnie gładka skóra do końca życia! Powiedz stop goleniu!

Depilację laserową, a dokładniej Epilację realizujemy korzystając z najnowszego lasera Light Sheer Duet, obsługiwanego przez doświadczony i wykwalifikowany personel. Ukończyliśmy niezbędne szkolenia organizowane przez producenta lasera i dzięki temu  zapewniamy bezpieczeństwo i skuteczność wszystkich zabiegów. Wasze opinie są dla nas najważniejsze.

Gabinet Biały Lotos we Wrocławiu oferuje najskuteczniejsze zabiegi modelujące sylwetkę, a że jędrne i gładkie ciało idą parze postanowiliśmy poszerzyć naszą ofertę o depilację laserową, czyli zabiegi polecane dla kobiet i mężczyzn na wszystkie części ciała. Naszych klientów najczęściej interesuje depilacja laserowa pach, wąsika i nóg.

Epilacja – trwałe pozbawienie skóry owłosienia.

Najnowsza technologia Lasera Light Sheer Duet sprawia, że zabiegi są 5 razy krótsze i praktycznie bezbolesne. I co najważniejsze, gwarantują one aż do 100% skuteczności.

efekt depilacji laserowej

Najważniejsze informacje o Depilacji Laserowej:

  1. Dlaczego warto zdecydować się na depilację laserową?

Gładkie ciało coraz bardziej zyskuje na popularności. Jest pewnym wyznacznikiem piękna u urody. Jak można o to zadbać? Naprzeciw naszym oczekiwaniom wychodzi depilacja laserowa. Opiera się na zastosowaniu nowoczesnego lasera do bezpiecznego usunięcia owłosienia z poszczególnych części ciała. Zabieg jest trwały, co oznacza, że zwalcza owłosienie na stałe. Depilacja laserowa stanowi więc o wiele lepszy wybór od innych zabiegów kosmetycznych, które dają krótkotrwały efekt, a dodatkowo podrażniają skórę.

  1. Jak przebiega laserowe usuwanie owłosienia?

Laserowe usuwanie owłosienia to precyzyjny zabieg, podczas którego dochodzi do podgrzania miesza włosowego, dzięki zastosowaniu skondensowanej wiązki światła o długości fali 808nm emitowanego przez laser LightSheer Duet. Laser działa tylko powierzchownie, nie uszkadza więc pobliskich i dalszych tkanek.

Efekty depilacji laserowejTechnologia Light Sheer Duet

Gabinet Biały Lotos stawia na najwyższą jakość świadczonych usług. Wybieramy więc najlepsze rozwiązania technologiczne. Zabiegi depilacji laserowej we Wrocławiu wykonujemy poprzez Depilacja Laserowa Wrocław najtaniej!zastosowanie lasera medycznego LIGHT SHEER® DUET firmy LUMENIS®, który wykorzystuje wiązkę o długości fali, która została uznana za złoty standard depilacji laserowej.

Laser posiada certyfikat bezpieczeństwa FDA (Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków), przez Amerykańską Akademię Chirurgii Kosmetycznej oraz przez Amerykańskie Stowarzyszenie Dermatologów i Chirurgów Estetycznych.

Depilacja środkowej i dolnej partii ciała (bikini i nogi)

Pozwala nam pozbyć się owłosienia z okolic pleców, karku, klatki piersiowej, sutków, ramion, przedramion, dłoni i pach. Depilacja laserowa jest wykorzystywana również do usunięcia zbędnego owłosienia dolnych partii ciała – brzucha, uda, łydki, szpara pośladkowa, pośladki.

Depilacja górnej partii ciała

Nowoczesny laser Light Sheer Duet pozwala na usunięcie owłosienia z każdej górnej części ciała. Pozwala to zdecydować się na laserowe usuwanie owłosienia na brodzie, szyi, uszach i twarzy.

Jak działa laser LightSheer DUET?

LightSheer Duet jest jedynym laserem, który posiada dwie głowice do depilacji:

  • Pierwsza z głowic, posiada terapeutyczne okienko wykonane z syntetycznego szafiru. Dostarcza ono trzy energetyczne impulsy na sekundę o gęstości energii nawet do 100 J/cm2. Zagrożenie oparzeń wyeliminowane jest poprzez zastosowanie chłodzonej końcówki szafirowej. System ten jest obecnie najmocniejszym tego typu urządzeniem na rynku i zapewnia niespotykaną dotychczas skuteczność depilacji.
  • Druga głowica łączy w sobie bardzo dużą powierzchnię zabiegową i podciśnienie. Pozwala to na szybką i bezbolesną depilację prowadzoną na dużych powierzchniach ciała. Dzięki większej powierzchni wiązki lasera kierowanej na ciało mamy możliwość głębszego wnikania światła i zwiększenia efektywności zabiegu. Druga głowica zasysa także skórę co 10-krotnie zmniejsza ilość potrzebnych impulsów, a co za tym idzie również zużycie energii.

Głowica zabiegowa Lightsheer

Badania kliniczne w USA wykazały identyczną skuteczność obu głowic.

Depilacja laserowa przy użyciu Light Sheer Duet skraca czas zabiegu np. depilacja łydek nową głowicą zajmuje zaledwie 20 – 25 minut. To jeden z wielu atutów, którymi charakteryzuje się depilacja laserowa laserem Light Sheer Duet.

Zasada działania lasera diodowego LightSheer Duet polega na niszczeniu mieszka włosowego za pomocą światła laserowego. W trakcie zabiegu jakim jest depilacja laserowa przenikająca w głąb skóry wiązka energii jest pochłaniana przez melaninę (barwnik) i zamieniana na ciepło (następuje uszkodzenie macierzy włosa). Energia wytwarzana przez laser jest absolutnie bezpieczna dla człowieka i nie wpływa na funkcje organizmu.

Liczba koniecznych zabiegów depilacji laserowej dla uzyskania trwałego i znaczącego efektu jest ustalana indywidualnie w zależności od pacjenta i miejsca zabiegu. Większość pacjentów wymaga 4-6 zabiegów, by uzyskać trwałą, praktycznie całkowitą epilację.

Przeciwwskazania

do zabiegu depilacji

Przyjmowanie leków światło-uczulających, retinoidów. Choroby: cukrzyca, epilepsja, bliznowce, bielactwo, łuszczyca. Ciąża lub karmienie piersią. Skłonność do przebarwień, obecność znamion barwnikowych. Przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi (antykoagulantów). Stosowanie ziół – dziurawca i nagietka (należy zaprzestać 2 – 3 tygodnie przed zabiegiem). Stosowanie kremu z retinolem (należy zaprzestać 4 tygodnie przed zabiegiem). Świeża opalenizna (należy zaprzestać 4 tygodnie przed zabiegiem; samoopalacz – 2 tygodnie przed zabiegiem). Depilacja woskiem, depilatorem, pęsetą (należy zaprzestać 4 tygodnie przed zabiegiem). Peeling (należy zaprzestać 1 tydzień przed zabiegiem)
Przed zabiegiem Należy skórę ogolić (najlepiej wieczorem w dniu poprzedzającym zabieg), używając zwykłej maszynki do golenia. Nie należy stosować kremu, wosku, pęsety czy depilatora. Skóra powinna być czysta i nie posmarowana balsamami lub kremami.
Po zabiegu

depilacji laserowej

Skóra w miejscu wykonywania zabiegu może być zaczerwieniona i podrażniona. Mogą występować niewielkie strupki, drobne przebarwienia, delikatny obrzęk. Objawy te ustępują po upływie kilku- kilkunastu godzin po zabiegu. W wyjątkowych przypadkach po okresie kilku dni.

Należy skórę smarować kremem łagodzącym np. Alantan lub Bepanten. Chronić skórę przed słońcem, stosować kremy z wysokimi filtrami UV( SPF 50). Nie opalać się minimum 2 tygodnie po zabiegu. Nie stosować kosmetyków złuszczających (peeling) minimum 2 tygodnie po zabiegu. Bezpośrednio po zabiegu nie stosować mydła, spirytusu, toników na bazie alkoholu, dezodorantów oraz nie korzystać z basenów i saun, aby nie podrażniać skory w okolicy zabiegu.

Czas zabiegu Np. Depilacja pach 5 min, bikini 15 min, łydki/ uda 30-40 min, plecy męskie 40 min.
Uwagi Dla zapewnienia wysokiego poziomu bezpieczeństwa zabieg depilacji laserowej poprzedzony jest bezpłatną konsultacją, podczas której kosmetolog przeprowadzi wywiad medyczny, wykona próbę laserową oraz dobierze odpowiednie parametry urządzenia.

Najskuteczniejszą depilację laserową laserem LightSheer DUET najlepiej jest zacząć pod koniec roku i z tego powodu mamy przygotowaną dla Państwa Promocję na zabiegi.
Darmowa konsultacja!!!

Depilacja laserowa LightSheer Duet cennik:

Przed zabiegiem konieczna próba laserowa, której czas wynosi minimum 30 minut, zalecamy wcześniejszą darmową konsultację i wykonanie próby.
Promocja trwa do odwołania!
Zabieg   Ceny (zł)   Promocja (zł)    4 zabiegi (zł)
Bikini
 249  199  796
Baki  149  99  396
Bikini brazylijskie  349  299  1196
Broda  149  99  396
Brzuch  349  299  1196
Brzuch-biała linia  149  99  396
Cała twarz  349  299  1196
Całe nogi  549  449  1796
Dłonie  249  199  796
Górna warga (wąsik)  149  99  396
Kark  249  199  796
Klatka piersiowa  249  199   796
Kolana  249  199  796
Linia bikini  249  199  796
Łydki  249  199  796
Okolice brodawek sutkowych  149  99  396
Pachy  249  199  796
Palec (jeden)  30  20  80
Plecy damskie/ męskie  500   449  1796
Pośladki  249  199  796
Przedramiona  249  199  796
Ramiona  349  299  1196
Uda  349  299  1196
Szyja  149  99  396


Tylko sprawdzone i skuteczne metody!