11 lat doświadczenia💖 tylko najlepsze i skuteczne technologie! 

Icoone Laser Medical 2.0

Projekt ICOONE® jest inspirowany intuicją profesora Jean-Claude'a Guimberteau, specjalisty w dziedzinie chirurgii rekonstrukcyjnej, który poświęcił wiele lat na obserwację skóry w zakresie struktury tkanki łącznej: Guimberteau wykazał, że skóra musi być pojmowana jako żywa, ciągła materia, a tkanka podskórna składa się z sieci mikrowakuoli, które tworzą funkcjonalną jednostkę struktury tkanki.

ICOONE LASER 2

Czym różni się NAJNOWSZY ICOONE® Laser 2 od ICOONE® Laser?

Zabiegi modelowania sylwetki ICOONE® Laser Medical 2 i ICOONE® Laser to nie te same zabiegi!
ICOONE® Laser 2 jest zabiegiem mocniejszym, gwarantującym trwalsze i szybciej widoczne efekty po serii zabiegów.
Zabieg urządzeniem Icoone Laser jest masażem podciśnieniowym dodatkowo działający biostymulującym laserem 915nm oraz światłem LED 650 nm, Icoone Laser 2 oprócz tego wszystkiego posiada powiększoną o 25% powierzchnie zabiegową i zwiększoną moc!
Dzięki temu intensywniej i mocniej redukuje cellulit, obwód ciała i stymuluje całą skórę do odnowy. Po zabiegu ICOONE® Laser 2 skóra jest szybciej jędrniejsza, gładsza i jeszcze bardziej napięta.
Innowacje wprowadzone w Icoone laser II®:
Jeszcze bardziej wydajne głowice dzięki powiększeniu średnic mikrootworów o 25% i nowe protokoły zabiegowe.
Podwójne głowice ROBOMINI® do pracy symetrycznej.
3 nowe mikro końcówki ROBOMICRO® dla jeszcze bardziej spersonalizowanych zabiegów.
Nowe oprogramowanie z bardziej intuicyjnym interfejsem użytkownika.
Nowe programy pozwalające na dokładniejszą pracę na twarzy i dłoniach.
Icoone laser II® wprowadza kolejną, niesamowitą innowację: zabieg symetryczny!
Dwie pary głowic: Robotwins® oraz Robomini® przeznaczone są do masażu oburącz i leczenia całego ciała w naturalny sposób, podwajają korzyści i zwiększają skuteczność zabiegu. Dostarczają wysoce przyjemnych doznań i zadowalających efektów!

Cena: 200 zł

Czas: 90 min

Miejsce: Aleja Armii Krajowej 8/2 , Wrocław

Możliwość zakupu Vouchera na prezent 

Efekty
Wskazania
Przeciwskazania
Efekty

Efekty zabiegu Icoone Laser 2:

– Sprzyja poprawi wyglądu i napięcia skóry
– Sprzyja poprawie elastyczności skóry
– Sprzyja wyszczupleniu
– Sprzyja redukcji cellulitu
– Sprzyja ujędrnieniu skóry
– Sprzyja zwiększeniu jędrności skóry po liposukcji
– Sprzyja poprawie samopoczucia fizycznego i psychicznego
– Sprzyja redukcji obrzęków
– dopełnienie innych zabiegów modelujących sylwetkę
Wskazania

Wskazania do zabiegu:-Cellulit: Redukcja widoczności cellulitu oraz poprawa elastyczności skóry.

-Redukcja Obwodów: Modelowanie sylwetki i redukcja obwodów w wybranych obszarach ciała.

-Poprawa Jędrności Skóry: Zwiększenie elastyczności i jędrności skóry, szczególnie przydatne po utracie wagi lub po porodzie.

-Reducja Blizn i Rozstępów: Zmniejszenie widoczności blizn oraz poprawa struktury skóry w obszarach dotkniętych rozstępami.

-Lifting Twarzy i Ciała: Delikatne uniesienie i ujędrnienie skóry, zapewniając efekt naturalnego liftingu bez konieczności interwencji chirurgicznej.

-Odmłodzenie Skóry: Stymulacja produkcji kolagenu i elastyny, co prowadzi do odmłodzenia i rozjaśnienia skóry.
Przeciwskazania

Przeciwskazania do zabiegu Icoone Laser 2:

-Ciąża i Karmienie Piersią: Osoby w ciąży lub karmiące piersią powinny unikać zabiegu ze względu na potencjalne ryzyko dla dziecka.

-Nowotwory Skóry: Osoby z obecnymi nowotworami skórnymi lub podejrzeniem nowotworu powinny powstrzymać się od zabiegu do czasu konsultacji z lekarzem onkologiem.

-Aktywne Infekcje Skórne: Zabieg nie powinien być wykonywany na obszarach skóry dotkniętych aktywnymi infekcjami, takimi jak opryszczka czy zapalenie skóry.

-Choroby Skóry: Osoby cierpiące na ciężkie choroby skóry, takie jak trądzik różowaty, łuszczyca czy egzema, powinny skonsultować się z dermatologiem przed podjęciem decyzji o zabiegu.

-Zabiegi Chirurgiczne w Okolicy: Niedawno przeprowadzone zabiegi chirurgiczne w okolicy, która ma być poddana zabiegowi Icoone Laser® MED 2, mogą być przeciwwskazaniem.

-Choroby Układu Krążenia: Osoby cierpiące na ciężkie choroby układu krążenia, takie jak zakrzepica czy choroba niedokrwienna serca, powinny unikać zabiegu ze względu na ryzyko powikłań.

-Choroby Nowotworowe ogólne: Osoby cierpiące na choroby nowotworowe w ogólnym stanie organizmu powinny powstrzymać się od zabiegu do czasu konsultacji z lekarzem.

-Zaburzenia Krzepnięcia Krwi: Pacjenci z zaburzeniami krzepnięcia krwi lub przyjmujący leki przeciwzakrzepowe powinni skonsultować się z lekarzem przed zabiegiem.

-Odporność na Zabiegi Lasero-terapeutyczne: Osoby, które wcześniej nie odniosły korzyści z zabiegów lasero-terapeutycznych, mogą nie być odpowiednie dla zabiegu Icoone Laser® MED 2.
Jak działała laser? 

Działanie Icoone Laser 2

Zasada działania Icoone Laser 2 a tym samym patent Roboderm®, opiera się na dogłębnym zrozumieniu struktury tkanki łącznej i budowy skóry. Icoone Laser Medical 2 powstał dzięki najnowszym odkryciom prof. J.C. Gimberteau w dziedzinie skóry. Jego badania zakładają istnienie tzw. systemu MCDAS, czyli Multimikrowakuolarnego Systemu Absorpcji Kolagenu.
Na podstawie tej teorii zakładamy, że pomiędzy poszczególnymi tkankami nie ma wyraźnego rozgraniczenia, bądź warstwowego ułożenia. Wszystkie struktury połączone są ze sobą poprzez sieć włókien, pomiędzy którymi tworzą się wolne przestrzenie zwane mikrowakuolami. Włókna te zbudowane są głównie z kolagenu, elastyny oraz w niewielkim stopniu z lipidów. Dodatkowo do włókien kolagenowych przyłączone są proteoglikany, które wykazują silną hydrofilność, powodując tym samym wiązanie cząsteczek wody wewnątrz mikrowakuli.

Dodatkowe głowice

Dodatkowo głowica Robosolo do głębokiej stymulacji wyposażona jest w laser diodowy oraz światło LED, co w połączeniu wywołuje efekt fotochemiczny w tkankach, powodując większą przepuszczalność komórek. Fala lasera przenika w głąb tkanki, gdzie jest silnie absorbowana przez komórki tłuszczowe, co powoduje podwyższenie ich temperatury oraz przyspieszenie procesu lipolizy, czyli rozkładu tłuszczu. Światło LED oddziałuje na fibroblasty i stymuluje produkcję kolagenu. Wpływa również na przepuszczalność błony komórkowej, powodując otwarcie porów w jej obrębie, co umożliwia odprowadzenie uwolnionego tłuszczu do układu limfatycznego bez uszkodzenia komórek. Dodatkowo masaż dwoma niezależnymi rolkami odprowadza nadmiar płynów do głównych splotów limfatycznych.

LASER 915 nm

Wpływ na tkanki:
W naturalny sposób rozkłada komórki tłuszczowe do glicerolu i wolnych kwasów tłuszczowych
Redukuje cellulit poprzez zmniejszenie objętości adipocytów
Przyspiesza metabolizm komórkowy.
przyspiesza metabolizm.

Zalety:
Nie niszczy błony komórek tłuszczowych, a jedynie redukuje w sposób znaczny i kontrolowany ich zawartość i objętość.
Mocne działanie na głęboko zlokalizowany tłuszcz.
Nie uszkadza sąsiednich tkanek i naczyń krwionośnych.
Zabieg jest bezbolesny.
ŚWIATŁO LED 650 nm

Wpływ na tkanki:
Stymuluje odbudowę komórkową poprzez produkcję kolagenu i elastyny.
Poprawia mikrokrążenie krwi i dotlenia tkanki.
Przyspiesza metabolizm komórkowy.
Stymuluje pracę układu limfatycznego, zmniejsza obrzęki i stany zapalne.

Zalety:
Minimalne ryzyko wystąpienia niepożądanych efektów ubocznych.
Fototerapia LED 650 nm nie jest zabiegiem ablacyjnym w związku z czym nie powoduje uszkodzeń termicznych tkanek.
Brak ograniczeń jeśli chodzi o fototyp skóry, możliwość wykonywania zabiegów o każdej porze roku.

Po zabiegu pacjent od razu wraca do aktywnego trybu życia.
Zabiegi są szybkie i efektywne.
Do osiągniecia zadowalających efektów niezbędne jest stosowanie zbilansowanej diety, picie 2 litrów wody dziennie, aktywność fizyczna.
Cennik

Cennik naszych usług

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, gdzie dbamy o Twoje piękno i dobre samopoczucie. Ceny mogą ulec zmianie w zależności od specyfiki danego zabiegu. W razie dodatkowych pytań lub umówienia wizyty, prosimy o kontakt.
ICOONE / ICOONE LASER
Zabiegi
1 zabieg 
5 zabiegów
10 zabiegów
15 zabiegów
Base + 1 focus
180 zł
700 zł
1350 zł
1950 zł
Base + 1 focus
180 zł
700 zł
1350 zł
1950 zł
Base + 1 focus
180 zł
700 zł
1350 zł
1950 zł
Gabinet high-tech

Zadzwoń i umów wizytę

Odkryj nowoczesne piękno w naszym salonie! Skorzystaj z innowacyjnych zabiegów High-Tech. Umów wizytę już dziś!

Salon High-Tech

50-541 Wrocław
Aleja Armii Krajowej 8/2
Gabinet mieści się z tyłu Centrum AB
Przed gabinetem duży parking

Godziny otwarcia:
poniedziałek- piątek 9-20
sobota 9-17
Zadzwoń i umów wizytę! 
+48 721 098 772
FAQ

Najczęściej zadawane pytania 

Poniżej przygotowaliśmy listę najczęściej zadawanych pytań. 
Czym dokładnie jest Icoone Laser®MED 2?
Icoone Laser®MED 2 to innowacyjna technologia medycyny estetycznej, która wykorzystuje zaawansowane techniki laserowe do niwelowania cellulitu, ujędrniania skóry oraz redukcji objawów starzenia się skóry.
Jak działa Icoone Laser®MED 2?
Icoone Laser®MED 2 działa poprzez stymulację głębokich warstw skóry za pomocą precyzyjnych impulsów laserowych oraz mechanicznych ruchów głowicy. To połączenie pomaga poprawić krążenie krwi, stymulować produkcję kolagenu i elastyny oraz wygładzić strukturę skóry.
Jakie obszary ciała można traktować za pomocą Icoone Laser®MED 2?
Icoone Laser®MED 2 może być stosowany do niwelowania cellulitu i poprawy stanu skóry na różnych obszarach ciała, w tym na udach, pośladkach, brzuchu, ramionach oraz innych obszarach podatnych na zmiany estetyczne.
Czy zabieg jest bezpieczny?
Tak, Icoone Laser®MED 2 to technologia bezpieczna, która jest wykorzystywana w renomowanych gabinetach medycyny estetycznej na całym świecie. Przed przystąpieniem do zabiegu przeprowadzany jest dokładny wywiad oraz ocena stanu skóry, aby zapewnić bezpieczeństwo i efektywność zabiegu.
cross