Wrocław Icoone, Endermologia Facebook Wrocław Icoone, Endermologia Instagram

ULFIT medyczne HIFU

Ulfit Wrocław

HIFU ULIFT nieinwazyjny lifting twarzy i ciała

Zabieg HIFU uznawany jest za jeden ze skuteczniejszych zabiegów medycyny estetycznej.

ULFIT to MEDYCZNE urządzenie które wykorzystuje najnowszą technologię HIFU (High Intensity Focused Ultrasound) której założeniem jest perfekcyjne skupienie fali ultradźwiękowej o podwyższonej energii na niewielkim, punktowym obszarze, już  dostępne w naszym wrocławskim gabinecie!
Fala ma ograniczony zasięg i może kumulować się na różnej głębokości tkanki – w medycynie estetycznej używane są kilka głębokości – 1.5, 3.0, 4.5, 6.0, 9.0 i 13 mm. Skoncentrowana wiązka ultradźwięków sięgając określonej głębokości powoduje ruch i tarcie komórek generujące ciepło, co w efekcie prowadzi do mikro poparzeń wewnątrz tkanki – mają one średnicę od 0.5 do 1 mm. Powierzchnia skóry pozostaje nietknięta, za to pod spodem zachodzą intensywne procesy odbudowy i regeneracji stymulowane przez uszkodzenia.

Skutkiem uszkodzenia komórek jest natychmiastowe zagęszczenie tkanki i pobudzenie organizmu – w reakcji obronnej – do naturalnych procesów regeneracji, gojenia i odbudowy uszkodzonej zabiegiem struktury. 

To powoduje:

 • Lifting i „zagęszczenie” skóry
 • Widoczne zmniejszenie wiotkości skóry
 • Regenerację kolagenu
 • Redukcję zmarszczek
 • Poprawę elastyczności skóry
 • Podniesienie brwi
 • Poprawę owalu twarzy
 • Podniesienie tzw. chomików
 • Poprawę wyglądu szyi

Pierwsze efekty zabiegu Medycznym HIFU Ulfit po 5 tygodniach, udostępnianie i rozpowszechnianie zabronione

Pierwsze efekty zabiegu Medycznym HIFU Ulfit po 5 tygodniach, udostępnianie i rozpowszechnianie zabronione

Technologia MFCU (Macro Focused Circular Ultrasound)

Okrągła głowica  jest wyposażona w technologie MCFU. MCFU pozwala na łatwe dotarcie do większych części ciała, zapewniając równą i dokładną dystrybucje energii ultradźwiękowej. Specjalna konstrukcja przetwornika 2 MHz wytwarza ciągłą rotacje w rękojeści, działając intensywnie energią ultradźwięków na głębokie podskórne warstwy tłuszczu. Zapewniając komfort użytkownikom, technologia HIFU jest często pierwszym wyborem pacjentów i lekarzy, którzy mogą pochwalić się redukcją bólu i czasu terapii.

Precyzja i szybkie efekty HIFU

Medyczny HIFU ULFIT wyposażony jest w komplet specjalnych aplikatorów umożliwiających precyzyjne działanie na różnych głębokościach tkanki. Na twarz można stosować trzy różne głębokości, aby dostać się do trudno dostępnych obszarów. Ponadto, technologia MCFU działa na podskórna warstwę tłuszczu, aby usunąć z niej wyselekcjonowane komórki tłuszczowe i uzyskać doskonałą sylwetkę.
Zabieg jest całkowicie bezpieczny, prawie bezbolesny, nieinwazyjny i nie wymaga okresu rekonwalescencji, bezpośrednio po zabiegu pacjent może wrócić do codziennych zajęć. Dużą zaletą jest to, iż zabiegi można wykonywać przez cały rok. Najlepsze efekty przynosi wykonany w serii 1-3 zabiegów. Pierwsze efekty są widoczne bezpośrednio po zabiegu, pełen efekt po 3 miesiącach.
Ulfit Wrocław, zabiegi na ciało i twarz

CENA ZABIEGU HIFU ULFIT

Medyczne HIFU Ulfit Promocja

MEGA PROMOCJA
Okolice oczu 2000zł 750zł
Linia żuchwy i podbródek 2000zł 750zł
Twarz/ Policzki 4000zł 1125zł
Twarz + okolice oczu 5000zł 1500zł
Twarz + podbródek 5500zł 1750zł
Szyja 3000zł 1125zł
Dekolt 4000zł 1500zł
Ramiona (Pelikany) 5000zł 1900zł
Okolice nad kolanami 3000zł 750zł
Uda wnętrze lub zewnętrze 6000zł
1900zł
Uda wnętrze i zewnętrze 10000zł
3000zł
Okolica pod pośladkami 3000zł 1250zł
Brzuch 6000zł 1900zł


Tylko sprawdzone i skuteczne metody!