Wrocław  Icoone, Endermologia Facebook Wrocław  Icoone, Endermologia Instagram

RosyDrop

Rapport from Japan – różane kosmetyki silnie odmładzające w 10 minut!

Japońskie kosmetyki marki Rapport już dostępne w naszym salonie! To wysokiej jakości preparaty do pielęgnacji twarzy oraz okolic oczu, które ekspresowo odmładzają i pielęgnują oraz poprawiają kondycję skóry. Starannie dopracowane receptury zostały wypełnione selektywnie dobranymi składnikami o właściwościach anty-aging, które dodatkowo eliminują problemy skórne. Obkurczają pory, spłycają zmarszczki i niwelują cienie pod oczami oraz aktywizują produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

Wygląd młodszy o 10 lat w 10 minut? To możliwe! Dzięki Płatkom przeciwzmarszczkowym Rosy Drop Perfect Stretch Sheet

Płatki nałożone tylko na dolną powiekę, efekt po 10 minutach

możesz cieszyć się wyraźnie odnowioną i odmłodzoną powierzchnią skóry twarzy nawet do dwóch tygodni po jednej aplikacji, efekt będzie się pogłębiał z każdą kolejną aplikacją. Dzięki unikatowej, opatentowanej technologii BCT (Balloon Compressing Technology), która widocznie wygładza skórę twarzy płatki przeciwstarzeniowe Rosy Drop mają natychmiastowe działanie. Technologia BCT opracowana przez japońskich naukowców przenika w strukturę skóry w postaci nano cząsteczki i pochłania wilgotność ze skóry zwiększając przy tym swoją objętość aż 8-krotnie. Wypchnięty w ten sposób nadmiar skóry wygładza powierzchnię twarzy, a efekty widocznego odmłodzenia utrzymuje się, aż do dwóch tygodni. Wyjątkowe i ekskluzywne produkty z serii Rosy Drop zapewniają natychmiastowe efekty, na które tak wiele z nas czeka.

Oryginalna technologia BCT

Japonia słynie z rozwoju technologicznego i pięknych, zadbanych kobiet, lata badań pozwoliły na opracowanie innowacyjnej technologii BCT (Balloon Compressing Technology) przyczyniło się do intensyfikacji efektów w niwelowaniu zmarszczek i cieni pod oczami. Dzięki technologii BCT substancje kosmetyczne są kompresowane do rozmiaru nano, by łatwiej wniknąć w struktury skóry. Następnie w ok 10 – 15 minut rozszerzają się nawet o 8 rozmiarów swojej początkowej objętości – niczym balon. Dzięki temu nadmiar luźnej skóry jest nijako wypychany na powierzchnię, co w efekcie redukuje zmarszczki mimiczne. Rozszerzone nawilżenie utrzymuje się na zrogowaciałej warstwie przez okres nawet dwóch tygodni. To prawdziwa rewolucja w walce ze zmarszczkami i cieniami.

Czas to…piękno

W japońskich kosmetykach Rapport znajdziesz:

  • łożysko roślinne z róży damasceńskiej o silnych właściwościach odżywczych, odmładzających i przeciwstarzeniowych;
  • resweratrol – pochodzący z czerwonych winogron związek z grupy polifenoli o właściwościach anty-aging;
  • ekstrakt z komórek macierzystych róży damasceńskiej – intensywnie odmładza, regeneruje oraz poprawia jędrność i sprężystość.

Poznaj niezwykłe kosmetyki z roślinnym łożyskiem Rosy Drop oraz opatentowaną technologią BCT, które intensywnie i troskliwe pielęgnują skórę.

Seria japońskich kosmetyków Rapport wypełniona została wysokiej jakości składnikami o potwierdzonym działaniu pielęgnacyjnym. Dla uzyskania bardziej efektywnych wyników pielęgnacji należy stosować całą serię preparatów.

Podczas gdy stosowanie większości kosmetyków dostępnych na rynku daje efekty jedynie na kilka godzin, rezultaty korzystania z  serii Rosy Drop widoczne są nawet do dwóch tygodni!Tylko sprawdzone i skuteczne metody!