Biały Lotos Opole Facebook Biały Lotos Opole Instagram

Depilacja Laserowa

Depilacja laserowa Light Sheer DUET – OPOLE

 

Depilację laserową, a dokładniej Epilację realizujemy korzystając z najnowszego lasera Light Sheer Duet, obsługiwanego przez doświadczony i wykwalifikowany personel. Ukończyliśmy niezbędne szkolenia organizowane przez producenta lasera i dzięki temu naszym Klientom zapewniamy bezpieczeństwo i skuteczność wszystkich zabiegów. Wasze opinie są dla nas najważniejsze.

Gabinet Biały Lotos w Opolu oferuje najskuteczniejsze zabiegi modelujące sylwetkę, a że jędrne i gładkie ciało idą parze postanowiliśmy poszerzyć naszą ofertę o depilację laserową, czyli zabiegi polecane dla kobiet i mężczyzn na wszystkie części ciała. Naszych klientów najczęściej interesuje depilacja laserowa pach, wąsika i takich części ciała, jak: uda, łydki, plecy, tors i brzuch.

Epilacja – trwałe pozbawienie skóry owłosienia.

Najnowsza technologia Lasera Light Sheer Duet sprawia, że zabiegi są 5 razy krótsze i praktycznie bezbolesne. I co najważniejsze, gwarantują one aż do 100% skuteczności.

efekt-depilacji-laserowej

Najważniejsze informacje o Depilacji Laserowej:

  1. Dlaczego warto zdecydować się na depilację laserową?

Gładkie ciało coraz bardziej zyskuje na popularności. Jest pewnym wyznacznikiem piękna u urody. Jak można o to zadbać? Naprzeciw naszym oczekiwaniom wychodzi depilacja laserowa. Opiera się na zastosowaniu nowoczesnego lasera do bezpiecznego usunięcia owłosienia z poszczególnych części ciała. Zabieg jest trwały, co oznacza, że zwalcza owłosienie na stałe. Depilacja laserowa stanowi więc o wiele lepszy wybór od innych zabiegów kosmetycznych, które dają krótkotrwały efekt, a dodatkowo podrażniają skórę.

  1. Jak przebiega laserowe usuwanie owłosienia?

Laserowe usuwanie owłosienia to precyzyjny zabieg, podczas którego dochodzi do podgrzania miesza włosowego, dzięki zastosowaniu skondensowanej wiązki światła o długości fali 808nm emitowanego przez laser LightSheer Duet. Laser działa tylko powierzchownie, nie uszkadza więc pobliskich i dalszych tkanek.

 

laserTechnologia Light Sheer Duet

Gabinet Biały Lotos stawia na najwyższą jakość świadczonych usług. Wybieramy więc najlepsze rozwiązania technologiczne. Zabiegi depilacji laserowej w Opolu wykonujemy poprzez zastosowanie lasera medycznego LIGHT SHEER® DUET firmy LUMENIS®, który wykorzystuje wiązkę o długości fali, która została uznana za złoty standard depilacji laserowej.

Laser posiada certyfikat bezpieczeństwa FDA (Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków), przez Amerykańską Akademię Chirurgii Kosmetycznej oraz przez Amerykańskie Stowarzyszenie Dermatologów i Chirurgów Estetycznych.

Depilacja środkowej i dolnej partii ciała (bikini i nogi)

Pozwala nam pozbyć się owłosienia z okolic pleców, karku, klatki piersiowej, sutków, ramion, przedramion, dłoni i pach. Depilacja laserowa jest wykorzystywana również do usunięcia zbędnego owłosienia dolnych partii ciała – brzucha, uda, łydki, szpara pośladkowa, pośladki.

Depilacja górnej partii ciała

Nowoczesny laser Light Sheer Duet pozwala na usunięcie owłosienia z każdej górnej części ciała. Pozwala to zdecydować się na laserowe usuwanie owłosienia na brodzie, szyi, uszach i twarzy.

Fazy wzrostu włosa

Cykliczny wzrost włosa przyczynia się do zwiększenia efektywności depilacji laserowej. Fazy wzrostu włosa to: Anagen, Kotagen i Telogen. Zabieg przeprowadzony w fazie Anagenu przynosi najlepsze rezultaty.

faza wzrosyu włosa

  • Anagen – faza wzrostu włosa
  • Katagen – faza przejściowa, inwolucja mieszka
  • Telogen – faza spoczynku
  • Egzogen – faza uwalniania włosa

 

Jak działa laser LightSheer DUET?

LightSheer Duet jest jedynym laserem, który posiada dwie głowice do depilacji:

  • Pierwsza z głowic, posiada terapeutyczne okienko wykonane z syntetycznego szafiru. Dostarcza ono trzy energetyczne impulsy na sekundę o gęstości energii nawet do 100 J/cm2. Zagrożenie oparzeń wyeliminowane jest poprzez zastosowanie chłodzonej końcówki szafirowej. System ten jest obecnie najmocniejszym tego typu urządzeniem na rynku i zapewnia niespotykaną dotychczas skuteczność depilacji.
  • Druga głowica łączy w sobie bardzo dużą powierzchnię zabiegową i podciśnienie. Pozwala to na szybką i bezbolesną depilację prowadzoną na dużych powierzchniach ciała. Dzięki większej powierzchni wiązki lasera kierowanej na ciało mamy możliwość głębszego wnikania światła i zwiększenia efektywności zabiegu. Druga głowica zasysa także skórę co 10-krotnie zmniejsza ilość potrzebnych impulsów, a co za tym idzie również zużycie energii.

zasada działania lasera lightsheer duet

Badania kliniczne w USA wykazały identyczną skuteczność obu głowic.

Depilacja laserowa przy użyciu Light Sheer Duet skraca czas zabiegu np. depilacja łydek nową głowicą zajmuje zaledwie 20 – 25 minut. To jeden z wielu atutów, którymi charakteryzuje się depilacja laserowa laserem Light Sheer Duet.

Zasada działania lasera diodowego LightSheer Duet polega na niszczeniu mieszka włosowego za pomocą światła laserowego. W trakcie zabiegu jakim jest depilacja laserowa przenikająca w głąb skóry wiązka energii jest pochłaniana przez melaninę (barwnik) i zamieniana na ciepło (następuje uszkodzenie macierzy włosa). Energia wytwarzana przez laser jest absolutnie bezpieczna dla człowieka i nie wpływa na funkcje organizmu.

Liczba koniecznych zabiegów depilacji laserowej dla uzyskania trwałego i znaczącego efektu jest ustalana indywidualnie w zależności od pacjenta i miejsca zabiegu. Większość pacjentów wymaga 4-6 zabiegów, by uzyskać trwałą, praktycznie całkowitą epilację.

Przeciwwskazaniado zabiegu depilacji Przyjmowanie leków światło-uczulających, retinoidów. Choroby: cukrzyca, epilepsja, bliznowce, bielactwo, łuszczyca. Ciąża lub karmienie piersią. Skłonność do przebarwień, obecność znamion barwnikowych. Przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi (antykoagulantów). Stosowanie ziół – dziurawca i nagietka (należy zaprzestać 2 – 3 tygodnie przed zabiegiem). Stosowanie kremu z retinolem (należy zaprzestać 4 tygodnie przed zabiegiem). Świeża opalenizna (należy zaprzestać 4 tygodnie przed zabiegiem; samoopalacz – 2 tygodnie przed zabiegiem). Depilacja woskiem, depilatorem, pęsetą (należy zaprzestać 4 tygodnie przed zabiegiem). Peeling (należy zaprzestać 1 tydzień przed zabiegiem)
Przed zabiegiem Należy skórę ogolić (najlepiej wieczorem w dniu poprzedzającym zabieg), używając zwykłej maszynki do golenia. Nie należy stosować kremu, wosku, pęsety czy depilatora. Skóra powinna być czysta i nie posmarowana balsamami lub kremami.
Po zabiegudepilacji laserowej Skóra w miejscu wykonywania zabiegu może być zaczerwieniona i podrażniona. Mogą występować niewielkie strupki, drobne przebarwienia, delikatny obrzęk. Objawy te ustępują po upływie kilku- kilkunastu godzin po zabiegu. W wyjątkowych przypadkach po okresie kilku dni.Należy skórę smarować kremem łagodzącym np. Alantan lub Bepanten. Chronić skórę przed słońcem, stosować kremy z wysokimi filtrami UV( SPF 50). Nie opalać się minimum 2 tygodnie po zabiegu. Nie stosować kosmetyków złuszczających (peeling) minimum 2 tygodnie po zabiegu. Bezpośrednio po zabiegu nie stosować mydła, spirytusu, toników na bazie alkoholu, dezodorantów oraz nie korzystać z basenów i saun, aby nie podrażniać skory w okolicy zabiegu.
Czas zabiegu Np. Depilacja pach 15min, bikini 30 min, łydki/ uda30-40 min, plecy męskie 40-60 min.
Uwagi Dla zapewnienia wysokiego poziomu bezpieczeństwa zabieg depilacji laserowej poprzedzony jest bezpłatną konsultacją, podczas której kosmetolog przeprowadzi wywiad medyczny, wykona próbę laserową oraz dobierze odpowiednie parametry urządzenia.

 

Najskuteczniejszą depilację laserową laserem LightSheer DUET najlepiej jest zacząć z końcem roku i z tego powodu mamy przygotowaną dla Państwa Promocję na zabiegi depilacji laserowej.
Darmowa konsultacja i próba laserowa!!!
Poleć nas, a otrzymasz dodatkowy rabat -20%!!! Zadzwoń aby dowiedzieć się więcej.

Depilacja laserowa LightSheer Duet cennik:

Pakiet 4 zabiegów na wybraną część ciała -10%
np. bikini zwykłe 4×200- 10%= 720zł oszczędzasz 80zł!!!

2 pakiety po 4 zabiegi na wybraną część ciała -15%
np. bikini zwykłe+ pachy 8×200– 15%= 1360zł oszczędzasz 240zł!!!

3 pakiety po 4 zabiegi na wybraną część ciała -20%
np. bikini zwykłe+ pachy+ łydki 12×200– 20%= 1920zł oszczędzasz 480zł!!!

Przed zabiegiem konieczna próba laserowa, której czas wynosi minimum 30 minut, zalecamy wcześniejszą darmową konsultację i wykonanie próby.
Zabieg ceny (zł) Promocja
Bikini
400 199
Baki 150 99
Bikini brazylijskie 400 299
Broda 200 99
Brzuch 400 299
Brzuch-biała linia 150 99
Cała twarz 400 299
Całe nogi 600 449
Dłonie 240 199
Górna warga (wąsik) 140 99
Kark 250 199
Klatka piersiowa 350 199
Kolana 250 199
Linia bikini 250 199
Łydki 300 199
Okolice brodawek sutkowych 120 99
Pachy 250 199
Palec (jeden) 20 20
Plecy damskie/ męskie 500/ 600 450
Pośladki 400 199
Przedramiona 250 199
Ramiona 350 299
Uda 350 299
Szyja 200 99

 Tylko sprawdzone i skuteczne metody!