Wrocław  Icoone, Endermologia Facebook Wrocław  Icoone, Endermologia Instagram

O nas

Gabinet powstał na początku 2013 roku i był odpowiedzią na zapotrzebowanie pacjentów na miejsce, w którym mogą się uporać z dolegliwościami takimi jak bóle pleców, karku, mięśniowe i inne towarzyszące kontuzjom sportowym, ale również chcący się pozbyć stresów dnia codziennego. Z czasem rozwinęliśmy się dla Państwa wygody o dział walki z cellulitem, rozstępami i luźną skórą, posiadamy najlepsze, a co za tym idzie najbardziej skuteczne, dostępne MEDYCZNE i KOSMETYCZNE urządzenia na rynku!!!

Ciągle rosnące zapotrzebowanie na skuteczną walkę z bólem i niechcianymi krągłościami

poskutkowało zmianą lokalizacji w 2015 roku na większy, klimatyzowany lokal i podjęciem współpracy z  wysoce wykwalifikowanymi specjalistami z dziedziny Fizjoterapii i Kosmetologii!!!

Zabiegi w naszym gabinecie wykonywane są przez Panie z tytułem magistra Fizjoterapii, co gwarantuje bezpieczne i skuteczne zabiegi. Bogata wiedza i doświadczenie podparte dyplomami renomowanych uczelni oraz certyfikatami ze szkoleń, sprawi że wszelkie dolegliwości mięśniowe jak również niedoskonałości sylwetki pójdą w zapomnienie. Dla Państwa wygody gabinet mieści się w centrum Wrocławia, niedaleko Dworca Głównego PKP, przed gabinetem i w jego okolicach duże parkingi. Coraz obszerniejsza oferta Gabinetu jest wynikiem zapotrzebowania naszych klientów na miejsce z kompleksową obsługą nie tylko w zakresie Fizjoterapii, ale również szeroko pojętej kosmetyki, naszymi specjalnościami są MASAŻE, TERAPIE przeciw bólowe (FDM, punkty spustowe, pinopresura, kinesiotaping),  zabiegi urządzeniem ICOONE i zabiegi ENDERMOLOGII, depilacja laserowa laserem medycznym LightSheer DUET

Trochę wnętrza:

zdjęcie pierwszego gabinetu

Pierwszy gabinet

Niektóre certyfikaty:

W poczekalni można sprawdzić nasze kwalifikacje

W poczekalni można sprawdzić nasze kwalifikacje

Certyfikat z EndermologiiTylko sprawdzone i skuteczne metody!