Wrocław  Icoone, Endermologia Facebook Wrocław  Icoone, Endermologia Instagram

Kosmetyki Medik8

 

Naszą najważniejszym celem jest pomóc Ci osiągnąć Piękną Skórę dla Życia. Nasze podejście walki z efektami starzenia się skóry jest zawarte w prostej filozofii CSA. Jesteśmy pewni, że sekret młodziej wyglądającej skóry, jest równie łatwy jak stosowanie witaminy C, a także ochrony przeciwsłonecznej w ciągu dnia i witaminy A w nocy.

Ponieważ marka Medik8 stosuje substancje wyjątkowo aktywne, klinicznie sprawdzone, o niesamowitych rezultatach, dostępne są jedynie pod okiem wykwalifikowanych specjalistów i odpowiedniej analizy skóry.

WITAMINA C

Dobrze sformułowana, stabilizowana witamina C zapewnia wszechstronną ochronę antyoksydacyjną, a także stymuluje produkcję kolagenu i blokuje rozwój pigmentu w celu uzyskania gładszej i promiennej skóry. Zastosuj witaminę C rano jako całodzienną tarczę ochronną przeciwko codziennym czynnikom, które przyśpieszają starzenie się Twojej skóry.

OCHRONA PRZECIWSŁONECZNA

Szacuje się, że aż 80% starzenia się skóry jest spowodowane przez słońce. Niestety, do uszkodzenia skóry nie dochodzi jedynie w słoneczne dni. Nawet w pochmurny dzień, około 50% promieniowania UV dociera do skóry uszkadzając jej komórki. Już wiesz, dlaczego tak ważne jest stosowanie wysokiej jakości ochrony przeciwsłonecznej każdego dnia. W Medik8 doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego opracowaliśmy gamę lekkich, ale maksymalnych w działaniu filtrów przeciwsłonecznych, które chronią i odżywiają skórę.

Nie martw się, nasze zaawansowane technologicznie filtry przeciwsłoneczne Medik8 nie pozostawiają uczucia lepkości i przeciążenia skóry jak klasyczne filtry stosowane na plaży. Bardziej prawdopodobne jest to, iż zapomnisz że twój ulubiony krem ​​na dzień zawiera filtr ​przeciwsłoneczny.

WITAMINA A

Jako eksperci w witaminie A, Medik8 opracował szeroką gamę kremów i serum na noc, które odmładzają skórę podczas kiedy Ty śpisz. Witamina A uważana jest za nieodłączny składnik w przeciwstarzeniowej pielęgnacji skóry. Znana jest ona ze swojego doskonałego wpływu na skórę, w tym przyspieszenie odnowy komórkowej i zwiększenie produkcji kolagenu oraz zmniejszenie produkcji kolagenazy, ograniczając w ten sposób rozpad kolagenu. Dodatkowo na uwagę zasługują wyniki badań, potwierdzające skuteczność retinoidów w terapii przebarwień i niedoskonałości skóry – pierwsze związane jest z aktywnością melanolityczną zmniejszającą aktywność melaniny, drugie z pobudzaniem hiperkeratynizacji i komedogenezy, prowadzącej do redukcji zaskórników.

Właściwe wykorzystanie technologii stabilizacji w przypadku wszystkich składników aktywnych (w tym witaminy A) jest szczególnie ważne. Po pierwsze, uzyskujemy możliwość zastosowania mniejszych stężeń, dzięki czemu zmniejszamy ryzyko podrażnień, a po drugie, zapewniamy głębokie wnikanie i efekty szybsze niż w przypadku klasycznej stabilizacji. Tutaj możesz dowiedzieć się więcej o wykorzystywanych przez nas formach witaminy A.


Pielęgnacja skóry przeciw starzeniu się nie musi być skomplikowana – w rzeczywistości nie powinna być. Podążanie za naszą prostą filozofią CSA pomoże jakość Twojej skóry, pozostawiając zdrowy i młodzieńczy wygląd.Tylko sprawdzone i skuteczne metody!