Wrocław Icoone, Endermologia Facebook Wrocław Icoone, Endermologia Instagram

Endermologia LPG Alliance

Nowy patent Endermologie® Cellu M6 Alliance umożliwia intensywną i szybką stymulację tkanek przy zachowaniu wyjątkowego komfortu zabiegu.

Endermologie Alliance to widoczne efekty już po pierwszym zabiegu

Nowy patent Endermologie® Alliance to prawdziwy fitness dla Twojej skóry. W naturalny sposób pobudza odbudowę i produkcję odmładzających składników skóry:

 • Kolagenu dla jędrnej skóry
 • Elastyny dla sprężystości
 • Kwasu hialuronowego dla naturalnego wypełnienia i nawilżenia skóry

Udoskonalona technologia urządzenia Endermologie umożliwia intensywną i szybką stymulację tkanek, pozwala na dobranie odpowiednich parametrów zabiegowych do rodzaju skóry, a także zaawansowania problemu, przy zachowaniu wyjątkowego komfortu zabiegu. Dzięki temu skóra nie ulega rozciąganiu, a każdy pacjent traktowany jest indywidualnie z największą dbałością i szacunkiem dla skóry. Optymalny i precyzyjny dobór parametrów dla każdego pacjenta sprawia, że zabieg jest nie tylko niezwykle skuteczny ale również przyjemny.

Dzięki nowoczesnej formie zabiegu Endermologie LPG Alliance możesz w łatwy i przyjemny sposób pozbyć się cellulitu i zbędnej tkanki tłuszczowej, a tym samym optycznie wyszczuplić ciało.

Zasada Działania

Innowacyjna głowica zabiegowa urządzenia Endermologie LPG Alliance

Endermologie LPG Alliance opiera się na wykorzystaniu innowacyjnej głowicy zabiegowej, której rolka została wzbogacona o zmotoryzowaną klapkę. Dzięki temu nowemu patentowi możliwa jest wielowymiarowa i szybka penetracja tkanki.

Nieinwazyjność zabiegu i komfortowe samopoczucie Pacjenta

Zasada działania urządzenia polega na zastosowaniu ciśnienia zmiennego, co sprawia, że zabieg jest niezwykle komfortowy i przyjemny.

Skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej i trwałe usuwanie cellulitu

Konsekwencją oddziaływania LPG Alliance na adipocyty jest aktywacja naturalnego procesu lipolizy, co z kolei przyczynia się do zamiany tłuszczu w energię, która pobudza proces metabolizmu.

Trwałe efekty poprzez pobudzenie fibroblastów do produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego

Dostarczane do powierzchni skóry mikroimpulsy pobudzają fibroblasty do produkcji nowego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, tym samym przyczyniając się do widocznego odmłodzenia skóry.

WSKAZANIA:

 1. *Wyszczuplanie i modelowanie sylwetki
 2. *Działanie antycellulitowe i wyszczuplające
 3. *Poprawa jędrności skóry na różnych obszarach
 4. *Odmładzanie
 5. *Działanie terapeutyczne – obrzęki, zastoje, blizny, bóle mięśni i stawów,rozluźnianie napiętych mięśni, eliminacja toksyn z organizmu
 6. *Stymulowanie unaczynienia oraz poprawa krążenia krwi i limfy

CennikCena
Endermologie Alliance LPG – 1 zabieg 40′250 zł
Endermologie Alliance LPG – 5 zabiegów 40′1000 zł
Endermologie Alliance LPG – 10 zabiegów 40′1800 złTylko sprawdzone i skuteczne metody!