Wrocław Icoone, Endermologia Facebook Wrocław Icoone, Endermologia Instagram

INFUZJA TLENOWA

Idealny zabieg po lecie Infuzja tlenowa Wrocław Oxy Pro, niesamowicie odżywczy i rozjaśniający zabieg!

 

Zabieg jest bardzo przyjemny, a skóra nawet po kilku dniach jest nadal miękka, promienna, odświeżona i przyjemna w dotyku.

Tlen działa odżywczo i tonizująco, pobudza oddychanie komórek dając skórze bardziej elastyczny, zwarty i świetlisty wygląd. Ponadto ma właściwości antybakteryjne i przeciwzapalne, powoduje zmniejszenie podrażnień

Efekty  są widoczne już po pierwszym zabiegu: widoczny lifting, świeżość i promienność. Skóra nabiera wyraźnie młodszego wyglądu, emanuje zdrowiem i witalnością. Metoda ta pozwala na wypełnienie drobnych zmarszczek, redukcję cienkich linii, wygładzenie okolicy oczu i ust oraz poprawę konturów twarzy.

WSKAZANIA DO ZABIEGU :

 • Regeneracja skóry
 • Uelastycznienie
 • Wzrost mikrokrążenia
 • Przyśpieszenie metabolizmu
 • Zwiększenie dotlenienia komórek

OxyProAge, to  MEDYCZNE urządzenie do terapii tlenowej. Infuzja tlenowa za pomocą hiperbarycznego tlenu to nowa, nieinwazyjna metoda odmładzania skóry. Bazuje ona na technologii hiperbarycznego tlenu oraz na wprowadzaniu w skórę skoncentrowanych składników aktywnych.

Aerograf nawiewa tlen na skórę, podnosząc mikrokrążenie i dotlenienie, co skutkuje rozświetleniem cery. Tajemnicą sukcesu OxyProAge jest nie tylko czysty tlen, ale również jego współdziałanie z selektywnie dobranymi produktami. Dzięki zastosowaniu tlenu jesteśmy w stanie wtłaczać składniki aktywne do najgłębszych warstw naskórka.

Zabiegi z zastosowaniem hiperbarycznego tlenu są niezastąpione do regeneracji skóry, która staje się widocznie napięta. Mogą być stosowane jako samodzielny zabieg albo jako zabieg wspomagający. Są również świetną alternatywą dla zabiegów z użyciem wypełniaczy.

Jest bardzo popularny wśród gwiazd światowego formatu, stosują go m.in. Madonna, Eva Longoria, Jennifer Lopez, Naomi Campbell, Kate Perry, Fergie i Justin Timberlake.

PRZECIWWSKAZANIA:

 • Nowotwór
 • Starczy wiek
 • Gorączka
 • Problemy z oddychaniem
 • Ciąża

CZĘSTOTLIWOŚĆ ZABIEGÓW:

Wykonujemy 1 zabieg tygodniowo. W przypadku cery trądzikowej i stanu zapalnego stosujemy zabiegi z użyciem jedynie czystego tlenu, wówczas wykonujemy 2 zabiegi tygodniowo, po załagodzeniu stanu zapalnego wykonujemy zabiegi z wykorzystaniem odpowiedniego serum wówczas wykonujemy zabieg raz w tygodniu.

Seria zabiegów : 8-10 zabiegów ; 14 zabiegów w przypadku hiperpigmentacji

TYLKO BEZPIECZNE I PRZEBADANE Z POTWIERDZONYMI REZULTATAMI PREPARATY!!!

W zależności od potrzeb,możemy użyć pojedynczego preparatu lub koktajlu dopasowanego do indywidualnych potrzeb naszej skóry.Tylko sprawdzone i skuteczne metody!