Wrocław Icoone, Endermologia Facebook Wrocław Icoone, Endermologia Google+

ULFIT medyczne HIFU

Ulfit WrocławHIFU ULIFT nieinwazyjny lifting ciała i twarzy

Zabieg HIFU uznawany jest za jeden ze skuteczniejszych zabiegów medycyny estetycznej.

ULFIT to MEDYCZNE urządzenie które wykorzystuje najnowszą technologię HIFU (High Intensity Focused Ultrasound) której założeniem jest perfekcyjne skupienie fali ultradźwiękowej o podwyższonej energii na niewielkim, punktowym obszarze, już  dostępne w naszym wrocławskim gabinecie!
Fala ma ograniczony zasięg i może kumulować się na różnej głębokości tkanki – w medycynie estetycznej używane są kilka głębokości – 1.5, 3.0, 4.5, 6.0, 9.0 i 13 mm. Skoncentrowana wiązka ultradźwięków sięgając określonej głębokości powoduje ruch i tarcie komórek generujące ciepło, co w efekcie prowadzi do mikro poparzeń wewnątrz tkanki – mają one średnicę od 0.5 do 1 mm. Powierzchnia skóry pozostaje nietknięta, za to pod spodem zachodzą intensywne procesy odbudowy i regeneracji stymulowane przez uszkodzenia.

Skutkiem uszkodzenia komórek jest natychmiastowe zagęszczenie tkanki i pobudzenie organizmu – w reakcji obronnej – do naturalnych procesów regeneracji, gojenia i odbudowy uszkodzonej zabiegiem struktury. 

To powoduje:

 • Lifting i „zagęszczenie” skóry
 • Widoczne zmniejszenie wiotkości skóry
 • Regenerację kolagenu
 • Redukcję zmarszczek
 • Poprawę elastyczności skóry
 • Podniesienie brwi
 • Poprawę owalu twarzy
 • Podniesienie tzw. chomików
 • Poprawę wyglądu szyi

Technologia MFCU (Macro Focused Circular Ultrasound)

Okrągła głowica  jest wyposażona w technologie MCFU. MCFU pozwala na łatwe dotarcie do większych części ciała, zapewniając równą i dokładną dystrybucje energii ultradźwiękowej. Specjalna konstrukcja przetwornika 2 MHz wytwarza ciągłą rotacje w rękojeści, działając intensywnie energią ultradźwięków na głębokie podskórne warstwy tłuszczu. Zapewniając komfort użytkownikom, technologia HIFU jest często pierwszym wyborem pacjentów i lekarzy, którzy mogą pochwalić się redukcją bólu i czasu terapii.

Precyzja i szybkie efekty HIFU

Medyczny HIFU ULFIT wyposażony jest w komplet specjalnych aplikatorów umożliwiających precyzyjne działanie na różnych głębokościach tkanki. Na twarz można stosować trzy różne głębokości, aby dostać się do trudno dostępnych obszarów. Ponadto, technologia MCFU działa na podskórna warstwę tłuszczu, aby usunąć z niej wyselekcjonowane komórki tłuszczowe i uzyskać doskonałą sylwetkę.
Zabieg jest całkowicie bezpieczny, prawie bezbolesny, nieinwazyjny i nie wymaga okresu rekonwalescencji, bezpośrednio po zabiegu pacjent może wrócić do codziennych zajęć. Dużą zaletą jest to, iż zabiegi można wykonywać przez cały rok. Najlepsze efekty przynosi wykonany w serii 1-3 zabiegów. Pierwsze efekty są widoczne bezpośrednio po zabiegu, pełen efekt po 3 miesiącach.
Ulfit Wrocław, zabiegi na ciało i twarz

– 25% na wszystkie partie 🙂

Promocja trwa do 08.12.2018r

CENA ZABIEGU HIFU ULFIT

Okolice oczu – 2000zł  – teraz 1500 zł
Linia żuchwy i podbródek  – 2000zł – teraz 1500 zł
Twarz – 4000zł – teraz 3000 zł
Twarz + okolica oczu – 5000zł – teraz 3750 zł
Twarz + podbródek  – 5500zł – teraz 4125 zł
Szyja – 3000zł – teraz 2250 zł
Dekolt – 4000zł – teraz 3000 zł
Ramiona (Pelikany) – 5000zł – teraz 3750 zł
Okolice nad kolanami – 3000zł – teraz 2250 zł
Uda – 6000zł – teraz 4500 zł
Uda całe – 10000zł – teraz 7500 zł
Okolice pod pośladkami – 3000zł – teraz 2250 zł
Brzuch – 6000zł – teraz 4500 złTylko sprawdzone i skuteczne metody!