Wrocław  Icoone, Endermologia Facebook Wrocław  Icoone, Endermologia Google+

Exilis Elite

Jesienna promocja: Tylko teraz -15% na wszystkie zabiegi Exilis!

EXILIS ELITE to innowacyjne urządzenie, łączące w sobie moc ultradźwięków i energii o wysokiej częstotliwości (RF).

Połączenie energii o wysokiej częstotliwości i ultradźwięków pozwala dotrzeć do tkanki tłuszczowej i zastosować skuteczną terapię. System EXILIS  Elite jest kierowany na dokładnie określoną głębszą tkankę tłuszczową, a chłodzenie powierzchni zabiegowej reguluje temperaturę skóry i chroni jej delikatne struktury. Urządzenie oddziałuje na tkankę tłuszczową w 3 etapach. Najpierw ma miejsce tzw. rozpoznanie, czyli skierowanie energii na określoną głębszą tkankę tłuszczową. Urządzenie zaopatrzone jest w zaawansowany system chłodzenia, który zapobiega przegrzewaniu się skóry. Kolejny etap to izolacja. Wówczas ultradźwięki rozrywają zwłóknienia w strukturach tłuszczowych, dzięki czemu łatwiej jest pozbyć się tłuszczu z organizmu. Następnie ma miejsce dezaktywacja, a więc zmniejszenie objętości komórek tłuszczowych i ich redukcja. Ta 3-fazowa procedura zastosowana w urządzeniu EXILIS ELITE to obecnie najbardziej nowoczesna technologia modelowania sylwetki i odmładzania skóry.

EXILIS ELITE to nie tylko spektakularne i długotrwałe efekty, ale też maksymalne bezpieczeństwo i komfort zabiegu.

Monitoring temperatury tkanki zabezpiecza skórę przed nadmiernym wzrostem temperatury. Zabieg jest bezbolesny i przyjemny – podczas pracy urządzenia pacjenci odczuwają przyjemne ciepło na skórze. System jest wielofunkcyjny, dlatego stosuje się go na niemal każdym obszarze twarzy i ciała, łącznie z delikatnymi okolicami wokół oczu. Zabieg polecany jest nie tylko osobom z nadmiarem tkanki tłuszczowej, ale także oczekującym wyraźnego efektu odmłodzenia skóry. Fale ultradźwiękowe emitowane przez EXILIS ELITE powodują kurczenie rozciągniętych włókien kolagenowych i wypełnienie struktur skóry nowym kolagenem. Efekt liftingu jest w zasadzie natychmiastowy, choć pełne rezultaty zabiegu są widoczne po około miesiącu od jego przeprowadzenia. EXILIS ELITE może być bez obaw stosowany wobec wszystkich fototypów skóry.

Gładsza i młodsza w wyglądzie skóra

Redukcja zmarszczek i efekt anti-aging w okolicy ust, oczu, czoła i szyi

Postępujące, trwałe i mierzalne rezultaty

Zauważalne zmiany po pierwszym zabiegu

Ujędrnianie skóry i polepszona produkcja kolagenu

Exilis Wrocław – modelowanie sylwetki i redukcja tkanki tłuszczowej
Ramiona 250 zł
Bryczesy 350 zł
Uda przód lub tył 400 zł
Pośladki 400 zł
Brzuch 350 zł
Obszar nad kolanami 250 zł
Dłonie 150 zł
* Pakiet 5 zabiegów 20% taniej
Ceny kilku pakietów ustalane indywidualnie
Twarz 400 zł
Dekolt 350 zł
Szyja 300 zł
Okolice oczu 200 zł
Podbródek 150 zł
Piersi 450 zł

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu EXILIS?

Z zabiegu wyszczuplającego i odmładzającego EXILIS  nie powinny korzystać osoby w czasie antybiotykoterapii, leczenia glikokortykosteroidami czy lekami przeciwkrzepliwymi, zmagające się z chorobą nowotworową i gruźlicą, kobiety w ciąży i karmiące piersią oraz podczas krwawienia menstruacyjnego. Przeciwwskazaniami są stany zapalne, opryszczka, zaburzenia pracy wątroby, nerek czy serca, epilepsja, zapalenie żył, niewydolność krążenia, zaburzenia krzepliwości krwi, ostra neuralgia i radikulopatia oraz zaburzenia czucia. Zabiegu nie należy przeprowadzać w miejscu wszczepienia implantów metalowych, uszkodzenia naskórka, łuszczycy lub aktywnej infekcji.Tylko sprawdzone i skuteczne metody!