Wrocław  Icoone, Endermologia Facebook Wrocław  Icoone, Endermologia Google+

Exilis Elite

Promocja -10% na zabiegi!!!

EXILIS ELITE to innowacyjne urządzenie, łączące w sobie moc ultradźwięków i energii o wysokiej częstotliwości (RF).

Połączenie energii o wysokiej częstotliwości i ultradźwięków pozwala dotrzeć do tkanki tłuszczowej i zastosować skuteczną terapię. System EXILIS  Elite jest kierowany na dokładnie określoną głębszą tkankę tłuszczową, a chłodzenie powierzchni zabiegowej reguluje temperaturę skóry i chroni jej delikatne struktury. Urządzenie oddziałuje na tkankę tłuszczową w 3 etapach. Najpierw ma miejsce tzw. rozpoznanie, czyli skierowanie energii na określoną głębszą tkankę tłuszczową. Urządzenie zaopatrzone jest w zaawansowany system chłodzenia, który zapobiega przegrzewaniu się skóry. Kolejny etap to izolacja. Wówczas ultradźwięki rozrywają zwłóknienia w strukturach tłuszczowych, dzięki czemu łatwiej jest pozbyć się tłuszczu z organizmu. Następnie ma miejsce dezaktywacja, a więc zmniejszenie objętości komórek tłuszczowych i ich redukcja. Ta 3-fazowa procedura zastosowana w urządzeniu EXILIS ELITE to obecnie najbardziej nowoczesna technologia modelowania sylwetki i odmładzania skóry.

EXILIS ELITE to nie tylko spektakularne i długotrwałe efekty, ale też maksymalne bezpieczeństwo i komfort zabiegu.

Monitoring temperatury tkanki zabezpiecza skórę przed nadmiernym wzrostem temperatury. Zabieg jest bezbolesny i przyjemny – podczas pracy urządzenia pacjenci odczuwają przyjemne ciepło na skórze. System jest wielofunkcyjny, dlatego stosuje się go na niemal każdym obszarze twarzy i ciała, łącznie z delikatnymi okolicami wokół oczu. Zabieg polecany jest nie tylko osobom z nadmiarem tkanki tłuszczowej, ale także oczekującym wyraźnego efektu odmłodzenia skóry. Fale ultradźwiękowe emitowane przez EXILIS ELITE powodują kurczenie rozciągniętych włókien kolagenowych i wypełnienie struktur skóry nowym kolagenem. Efekt liftingu jest w zasadzie natychmiastowy, choć pełne rezultaty zabiegu są widoczne po około miesiącu od jego przeprowadzenia. EXILIS ELITE może być bez obaw stosowany wobec wszystkich fototypów skóry.

Gładsza i młodsza w wyglądzie skóra

Redukcja zmarszczek i efekt anti-aging w okolicy ust, oczu, czoła i szyi

Postępujące, trwałe i mierzalne rezultaty

Zauważalne zmiany po pierwszym zabiegu

Ujędrnianie skóry i polepszona produkcja kolagenu

Cennik zabiegów EXILIS ELITE Wrocław

Exilis na ciało Promocja -10%
Brzuch (jedna okolica) 250,-  225 zł
Brzuch (dwie okolice) 350,-  315 zł
Pośladki 250,-  225 zł
Uda (jedna okolica) 300,-  270 zł
Uda (dwie okolice) 450,-  405 zł
Obszar nad kolanami 250,-  225 zł
Dłonie 150,-  135 zł
Do pakietu czterech zabiegów jeden dodatkowy zabieg Exilis gratis
Exilis twarz Promocja -10%
Twarz 350,-  315 zł
Twarz + szyja 500,-  450 zł
Twarz + szyja + dekolt 650,-  585 zł
Szyja 250,-  215 zł
Dekolt 250,-  215 zł
Oczy 200,-  160 zł
Podbródek 150,-  135 zł
Pakiet czterech zabiegów jeden dodatkowy zabieg Exilis gratis

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu EXILIS?

Z zabiegu wyszczuplającego i odmładzającego EXILIS  nie powinny korzystać osoby w czasie antybiotykoterapii, leczenia glikokortykosteroidami czy lekami przeciwkrzepliwymi, zmagające się z chorobą nowotworową i gruźlicą, kobiety w ciąży i karmiące piersią oraz podczas krwawienia menstruacyjnego. Przeciwwskazaniami są stany zapalne, opryszczka, zaburzenia pracy wątroby, nerek czy serca, epilepsja, zapalenie żył, niewydolność krążenia, zaburzenia krzepliwości krwi, ostra neuralgia i radikulopatia oraz zaburzenia czucia. Zabiegu nie należy przeprowadzać w miejscu wszczepienia implantów metalowych, uszkodzenia naskórka, łuszczycy lub aktywnej infekcji.Tylko sprawdzone i skuteczne metody!