Wrocław  Icoone, Endermologia Facebook Wrocław  Icoone, Endermologia Google+

Ceremonie Purles

Ceremonie Purles

W naszym Wrocławskim salonie oferujemy niezwykłe Ceremonie Purles.

Purles jest połączeniem sił natury i tradycji pielęgnacyjnych z różnych zakątków świata oraz innowacyjnej myśli biotechnologicznej. To kompletna terapia wellness zapewniająca doznanie wyjątkowego relaksu oraz szybkie, widoczne efekty. Pozwala przeobrazić zabieg kosmetyczny w ceremonię, czyniąc z niego unikalne przeżycie duchowe niczym podróż w krainę piękna, doskonalącą nie tylko urodę, ale również poruszającą zmysły. Purlés zapewni przeniesienie świadomości w świat tajemniczych, różnorodnych i inspirujących wrażeń.

  1. Clinical Repair Care Therapy

Jest to zabieg rekomendowany dla skóry dojrzałej oraz zalecany jest przed oraz po zabiegach medycyny estetycznej. Idealny dla skóry dojrzałej, zwiotczałej i pozbawionej jędrności, a także ze zmarszczkami strukturalnymi i mimicznymi. Zapewnia kurację anti-aging pomagając zachować młody wygląd, pozwala osiągnąć długotrwałe efekty odmłodzenia skóry w sposób nieinwazyjny, daje widoczny efekt redukcji zmarszczek, powoduje odmłodzenie skóry, nawilżenie wiotkiej, zmęczonej skóry, wygładzenie zmarszczek, spłycenie bruzd, przywrócenie gęstości skórze dojrzałej i wiotkiej oraz dotlenienie komórek skóry. Peeling ten przeznaczony jest dla skór z uszkodzeniami po słonecznymi, z objawami starzenia się oraz dla skór wiotkich, zmęczonych i odwodnionych. Działanie argininy przyśpiesza odbudowę zniszczonych tkanek poprzez przyśpieszenie procesu ich regeneracji, zapewnia silne nawilżenie, pobudza produkcję kolagenu w skórze oraz łagodzi podrażnienia i chroni uszkodzone partie skóry przed mikro zakażeniami. Mocznik silnie nawilża i zmiękcza skórę, wykazuje aktywność przeciwzapalną. Aloes zwyczajny wzmacnia mechanizmy obronne skóry, wykazuje działanie antyoksydacyjne. Alantoina działa łagodząco, regenerująco, zmniejsza zaczerwienienie i podrażnienie skóry a także działa przeciwzapalnie i regenerująco.

Zabieg wykonywać można jako pojedynczy seans upiększający lub jako intensywna kuracja, składająca się z 6 zabiegów

Czas trwania: 40-50 minut.

Cena: 149zł

 

  1. Vitamin C Skin Therapy

Jest to intensywna terapia oparta na bezcennych właściwościach witaminy C. Regeneruje, podnosi poziom nawilżenia, spowalnia procesy zainicjowane przez szkodliwe działanie wolnych rodników, wygładza oraz wyrównuje koloryt cery. Wskazane do pielęgnacji każdego rodzaju skóry, w szczególności szarej i zmęczonej, jak również z problemami skóry naczyniowej.

Zabieg wykonywać można jako pojedynczy seans upiększający, bądź jako intensywną kurację pielęgnacyjną, składająca się z serii 6 zabiegów.

Czas trwania: 60-70 minut

Cena: 149zł

Przeciwwskazania:

Zmiany dermatologiczne na skórze, Opryszczka, Trądzik różowaty w stanie aktywnym.

 

  1. Anti- Time Skin Therapy

Jest to intensywny zabieg odnawiający, przywracający prawidłowy poziom nawilżenia, redukujący zmarszczki, poprawiający sprężystość skóry, niwelujący przebarwienia po słoneczne i dodający promiennego, młodego wyglądu. Wskazany do pielęgnacji każdego rodzaju skóry, w szczególności dojrzałej, skóry z oznakami fotostarzenia, odwodnionej, suchej i szorstkiej.

 

Polecany jest jako pojedynczy seans upiększający, bądź intensywna kuracja odmładzająca, składająca się z serii 6-10 zabiegów.

Czas trwania: 60-70 minut

Cena: 149zł

Przeciwwskazania:

trądzik różowaty w stanie aktywnym, zmiany dermatologiczne, opryszczka.

 

  1. Pure Rebalancing Ceremony

Nowatorska linia kosmetyków dla pielęgnacji skóry tłustej, mieszanej i trądzikowej w każdym wieku. Preparaty stosowane podczas tej ceremonii działają na wszystkie przyczyny powstawania trądziku: zaburzenia rogowacenia, nadprodukcję sebum, nadmierny rozwój bakterii oraz wysuszenie skóry. Ponadto po zabiegu uzyskujemy efekt wygładzenia zmarszczek, ujędrnienia i intensywnie nawilżają, nadając jej zdrowy i młody wygląd.

Częstotliwość: polecany jako pojedynczy zabieg upiększający, bądź intensywna kuracja, składająca się z serii 4-6 zabiegów.

Czas trwania: 45 minut

Cena: 149zł

Przeciwwskazania:

trądzik różowaty w stanie aktywnym, zmiany dermatologiczne na skórze, opryszczka.Tylko sprawdzone i skuteczne metody!