Wrocław  Icoone, Endermologia Facebook Wrocław  Icoone, Endermologia Google+

AKCJA LATO 2020

Akcja lato 2020! Zabiegi na cellulit – czy Twoje ciało jest gotowe na lato?

Wakacje, plaża, wylegiwanie się godzinami na słońcu – dla większości z nas taki scenariusz brzmi zdecydowanie zachęcająco. Przynajmniej dopóki nie uświadomimy sobie, że to oznacza również… bikini. Albo chociaż krótkie spodenki. Z jednej strony trudno przeżyć lato w dżinsach, z drugiej niełatwo pokazać światu nogi, gdy dokucza nam pomarańczowa skórka.

Z nami masz szansę, na zgrabne jędrne ciało!

Z naszego ponad siedmioletniego doświadczenia w modelowaniu sylwetki wiemy, że najlepsze rezultaty przynoszą zabiegi łączone, specjalnie dla was przygotowaliśmy program walki o zgrabną i smukłą sylwetkę! Będziemy co około dwa tygodnie proponować serie łączone zabiegów.

Zaczynamy od zabiegów medycznym urządzeniem Exilis Elite połączonych z Icoone:

Działanie Exilis Elite: energia o bardzo wysokiej częstotliwości docierają do trudnej, opornej tkanki tłuszczowej. System Exilis działa na dokładnie zlokalizowany jej nadmiar, znajdujący się głęboko pod powierzchnią skóry. Równocześnie zastosowane jest chłodzenie głowicy zabiegowej, regulujące temperaturę, gdyż podwyższona temperatura jest niezbędna do procesu „wytapiania” warstw z nadmiarem tkanki tłuszczowej.

Zastosowane fale dźwiękowe przerywają zwłóknienia w strukturach tłuszczowych czyli dzielą je na odizolowane komórki, gdyż pojedyncze komórki są prostsze do usunięcia.
Energia o wysokiej częstotliwości powoduje dokładne i precyzyjne nagrzewanie zalegającej tkanki tłuszczowej, co daje początek procesu miejscowej lipolizy (lipoliza to rozkład tkanki tłuszczowej, następnie komórki są transportowane do wątroby, a stamtąd usuwane z organizmu). Dzięki całemu procesowi zmniejszona zostaje objętość komórki tłuszczowej, a co za tym idzie zredukowane zbędne, zalegające centymetry!

ICOONE  jest rewolucyjnym urządzeniem do masażu próżniowego. Zasada jego działania jest oparta na opatentowanej technologii Roboderm, która polega na pracy zmechanizowanych głowic masujących, posiadających rolki z licznymi mikrootworami. Tworzą one Multi Mikrostymulację, która oddziałuje precyzyjnie i dogłębnie na każdy milimetr skóry, bez rozciągania jej czy też powodowania urazów

Główne efekty masażu Icoone:

  • Wzmocnienie drenażu limfatycznego
  • Przyspieszenie krążenia
  • Zwiększenie produkcji włókien kolagenowych i elastynowych
  • Redukcja obrzęku i stanu zapalnego
  • Ustabilizowanie działania komórek
  • Polepszenie struktury skóry i wymodelowanie sylwetki
  • Zmniejszenie napięcia mięśniowego
  • Redukcja cellulitu

 

Synergia tych dwóch technologi , pozwoli nam nie tylko na rozbicie opornej tkanki tłuszczowej, ale również na łatwiejszym usunięciu jej z organizmu, dodatkowo jakość i napięcie skóry ulegnie wyraźnej poprawie, nasz układ limfatyczny (Układ naczyń chłonnych połączony jest z układem krążenia krwi. Jedną z funkcji układu chłonnego jest (re)cyrkulacja płynów ustrojowych.) zostanie pobudzony do lepszego działania, a zalegająca woda, zostanie usunięta z organizmu!

Mamy przygotowane dla was dwa pakiety łączone na brzuch w rewelacyjnej cenie:

4x Exilis Elite (na jeden obszar) plus 4x Icoone (base+ 2 focus-y) za jedyne 1440zł (kostium i elektroda w cenie)

4x Exilis Elite (na dwa obszary) plus 4x Icoone (base+ 2 focus-y) za jedyne 1760zł (kostium i elektroda w cenie)

 Tylko sprawdzone i skuteczne metody!